Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy idegösszeropp...

Lehetséges, hogy idegösszeroppanást fogok kapni?

Figyelt kérdés

Jelenleg nyári gyakorlatot teljesítek egyetemistaként és már nagyon elegem van belőle. Sajnos kollégiumban kell laknom, ami nagyon zajos, koszos, meleg és büdös...négyen vagyunk összezárva egy kis szobába, a fürdő, a wc és a konyha közös egy teljes folyosóra, gyakori a hangoskodás késő estig vagy hajnalig, a szobatársak is fenn vannak elég sokáig, ami engem nagyon zavar, nem tudok normálisan aludni. Egész héten fülledt meleg van, alig kapni levegőt, elég rendesen izzadok is. Ráadásul nem igazán tudom elfoglalni magam a koliban sem, nem tudok mit csinálni, rossz kedvem van, minden idegesít, csak azt várom, hogy megszabaduljak innen és rohadt lassan telik az idő.

A gyakorlatot sem szeretem, nincs annyi feladat a rendes dolgozóknak sem, hogy kitöltse a napi 8 órás munkaidőt, nagyjából 2-3 óra alatt mindennel végeznek...nekem meg ennél is kevesebb a dolgom, csak benn ülök és nézek ki a fejemből, még internet sincs...a munkatársak sem túl beszédesek és nem is az én korosztályom.

Elég gyakran ideges vagyok most már, fáj a fejem, idegroham kerülget, legszívesebben szétvernék valamit olyankor, meg már nagyon rosszul vagyok...mihez kezdjek? Ez nem állapot, hogy ezzel megy a teljes nyár, hogy ülök egy széken a gyakorlati helyen vagy a koliban és nézek ki a fejemből meg kínlódok.


2018. aug. 1. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2018. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Huh, ez nagyon nem hangzik jól, amit leírtál. Egész augusztusban lesz ez a gyakorlat? Én biztos nem bírnám így, ha nincs kivel elmenned, menj egyedül, délutánonként bárhova, kirándulni, sétálni. Nem tudom milyen városban élsz, de ha van, moziba is akár (ilyenkor szokott lenni pl. Pesten kültéri vetítés is, tiszta hangulatos és még akár ismerkedni is lehet). Ha ennyire nincs feladatod a munkahelyen és nem is nagyon érdekli őket mit csinálsz, akkor vigyél be könyvet és olvasd, úgy kevésbé lesz haszontalan és unalmas. Kitartást!
2018. aug. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha így állsz hozzá, akkor biztos.
2018. aug. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Hát, az élet nem habostorta. De ezek bagatell dolgok, ilyenek miatt, hogy meleg van, meg nincs elég dolgod, nem szoktak idegösszeomlást kapni, kicsit azért kapd össze magad, ennél ezerszer pocsékabb helyzetben vannak emberek.
2018. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Meg tudlak érteni, nekem középsuliban volt nyári gyakorlat és az utolsó évben 4 hét volt, mind a 4 hetet a suliban töltöttük. Ebből 2 hétig egy olyan tanárral voltunk, aki még csak nem is tanított semmi olyasmit, aminek bármi köze lett volna a szakmánkhoz és minden nap angol nyelvű keresztrejtvényeket hozott be, amikkel max. fél óra alatt kész is lettünk, aztán még 3,5 órán keresztül csak ültünk és néztünk ki a fejünkből, meg közbe vártuk, hogy leteljen az idő..

A poén, hogy még beszélgetni se lehetett, pedig akkor már rég nem volt se tanítás, se vizsgák, semmi :D

Előtte volt, hogy egy gyárba küldtek minket, ahol raklapokat kellett pakolgatni meg robotolni, de még az is jobb volt, mint ez a 2 hetes semmittevés. Szóval meg tudom érteni, hogy herótod van tőle, főleg, hogy neked napi 8 órában kell ezt csinálnod :/

Szerintem igényelj korlátlan mobilnetet és tudsz netezgetni, a barátaiddal chatelgetni, amikor épp nincs semmi dolgod, vagy vigyél valami könyvet, esetleg valami tanulnivalót..Mást sajna nem nagyon tudsz tenni.

2018. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vree ***** válasza:

Hobbi? Olvasás (nyelvtanulás, útikönyv, hobbi és szakma szakkönyvek, szórakoztató irdalom), rajzolás, fekvőtámaszozás, kocogás, labdajátékok...habitustól függően; ezek segíthetnek átvészelni az időszakot. Használd ki az üres időt, hogy megtanulj valamit, ha csak dekázni vagy egy bűvésztrükköt, például. Interneten tudsz anyagot találni vagy cuccokat rendelni.

A hőséget én is gyűlölöm, esetleg nedves törülköző? Nincs valami pince ahova el lehet bújni amikor gyilkol? :D

Annyit tudok mondanihogy nyugi, véget ér ez egyszer és lesz majd saját légkondicionált hálószobád, értelmes munkatársaid és gyors internet.

Esetleg próbáld meg előadni a segítőkész gyakornokot és kikérdezni a kollégákat jó szakmai tippek után. A proaktivitás mindig jó benyomást kelt. Tegyél te javaslatkat, hogy mit tudnál a munkahelyen csinálni, ami segít. (Persze nemtom ők milyenek, de az elmondottak alapján nem biztos, hogy utálod a munkatársakat/vezetőket, csak hogy nincs teendő. Ilyenkor szoktak munkahelyek kimutatásokat csinálni, egymást/magukat betanítani, stb. Persze ha szxr a hely, akkor ez bukta)

2018. aug. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!