Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek, hogy idegösszeroppanást...

Félek, hogy idegösszeroppanást fogok kapni, teljesen kivagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A fejem fáj,egyfolytába bögők és idegeskedek mindenen,szinte érzem a fejembe ahogy szétrobbani készül.Összegyűlt most minden,hogy utálom magam,hogy hazudoztam és elüldöztem magam elől mindenkit, attól rettegek hogy elb*szom az életem,napok óta alig alszol,senki se foglalkozik velem,a saját anyám se,fontosabb neki a bulizás,olyan valakiért vagyok totálisan oda akinek barátnője van és..na mindegy,most ez kijött rajtam és legszívesebben kifutnák az utcára a viharba és kikiabálnák magamból mindent mint a részeg hajléktalanok,de ennyi önbecsülésem talán még van,akármennyire szar ember vagyok.Hogy lehet ebből kitörni mert ki*****ttul magatehetetlennek érzem magam..
2017. júl. 11. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Most csak sírd ki magad. Az segít, mert oldja a feszkót. Hány éves vagy? Egyébként nincs olyan, hogy idegösszeroppanás. Ezt csak az átlagemberek találták ki. Olyan van, hogy pánik, vagy sírógörcs, kétségbeesés, de az idegrendszer nem tud összeroppanni, mert az azonnali halált jelentene.
2017. júl. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szántóvető ***** válasza:
ez nem is rossz ötlet,irány az utca a legközelebbi vihar alkalmával.addig is menj le boxolni a legközelebbi boxiskolába,ott vezesd le a feszkót.
2017. júl. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Beletrafáltál haver,fél éve bokszolok
2017. júl. 11. 23:36
 4/5 szántóvető ***** válasza:
a bokszólónak kemény az ökle,kemény a teste és kemény a lelke.
2017. júl. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egyébként ilyen hogyismondjam érzékeny,csak most kiborultam.És ez mindenkivel megesik(Ronda Rousey öngyilkos akart lenni,UFC ketrecharcos volt)
2017. júl. 13. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!