Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet arra a kérdésre...

Mit lehet arra a kérdésre válaszolni, hogy "hogy bírod ezt a meleget"?

Figyelt kérdés
De most komolya, van erre értelmes válasz? Azt mégse mondhatom, hogy jól, mert utálom és már alig várom, hogy vége legyen, de rosszul se, mert nem vagyok rosszul tőle, csak nem szeretem. Ki kell bírni, mert ez van. Nem hiszem el, hogy ezt minden évben egy hőhullámnál meg kell kérdezni, "na s hogy bírod ezt a meleget"? Ilyenkor mégis mit várnak??

2018. aug. 1. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondjad meg hogy persze(ironikusan)
2018. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen érthető. Tőlem őszinte választ kapna a kérdező, mert én ilyen. Közölném vele, hogy rosszul, mert 25 fölött haldoklom, de ha hagyna beszélni, akkor kifejteném, hogy milyen volt kánikulában 40 km-t biciklizni hegyen (meglepően okés, pár napja még bírtam a gyűrődést, ma értem el azt, hogy elegem van).


Fogalmam sincs, mit várnak, de én a saját gondolataimat, érzéseimet osztanám meg a témában.

2018. aug. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam mondani, hogy szarul, de büszkén.
2018. aug. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
🖑😞🖐
2018. aug. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem ezeket a "mondjunk valamit fölöslegesen" mondatokat. Válaszold azt, hogy "Innunk kell, csak úgy lehet kibírni. Veled tarthatok?". Így érti majd a célzást - tehát, hogy meg kellene hívnia téged egy valamilyen innivalóra. Holnap már nem nagyon fogja kérdezgetni:):).
2018. aug. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Szarul"-mondom én és elsietek tovàbb.
2018. aug. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Semmi bajom a melegekkel."
2018. aug. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez komoly? A mai világban már ennyire nem képes valaki kommunikálni, hogy egyszerű kérdésre nem tud mit válaszolni? Segítek, a te esetedben erre a kérdésre a rövid, de értelmes válasz ez:

Utálom, de szerencsére el tudom viselni!


Ezen mi olyan nehéz?

2018. aug. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!