Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak rá a rendre?

Hogyan szokjak rá a rendre?

Figyelt kérdés
Egész életembem rumli,kosz volt a szobámban. Ha rendet is raktam,hamar rumli lett újra,mert mikor haza erek a felsőm ide teszem-oda teszem stb... Hogyan valtozzak meg? Lány vagyok amúgy. És nem kamu,mielőtt valaki azzal jönne.

2018. aug. 2. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Kiveszel szabit, és helyiségenként kezded előszőr a takarítást, mert amit írtál elég beszédes. Amikor minden, de tényleg minden le van mostva, törülve, átporszívózva, ablakpucolva, utána a későbbiekben odafigyelsz rá, hogy ne úsz el. Bár ha el is úszol 2-3 napra, akkor sem leszel koszos. Ezt havonta megcsinálod, sokkal könnyebb lesz rendet tartanod később. De önmagad hozzá kell szoktatnod.

Egyéb iránt a szemetes is a lakás része és azt is ki kell mosni:D

2018. aug. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"mert mikor haza erek a felsőm ide teszem-oda teszem stb...": ezt a részt nem értem.


Csináld azt, hogy írd be a telód jegyzetnaptárába, hogy péntekenként takarítás, és ekkor mindent meg kell tenned ezen ügy érdekében (porszívózás, letörölgetés, szllőztetés, felmosás, általános rendrakás). Ha ez megy, akkor át lehet tenni 2 hetire a takarítási módszert. A szemetes menjen ki akkor, ha teli van - így ez nem 1-2 hetes intervallum.


Ha hazaérsz, nézd meg mi nincs a helyén és tedd oda, ahova kell. A nap végéig gondolom ténykedsz még valamit, de amint közeleg a lefekvés ideje, nézz körül, mi nincs a helyén, és tedd a helyére, úgy feküdj le.

2018. aug. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!