Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha zavar, hogy...

Mit tegyek ha zavar, hogy bizonyos emberek bámulnak?

Figyelt kérdés
Akár milyen ruha van rajtam bámulnak,többen is. Férfiak és nők vegyesen amúgy.Mit tehetnék? Utcára menni meg muszáj.

2018. aug. 2. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én jól láthatóan vissza szoktam bámulni akár tátott szájjal. Attól észreveszik magukat.
2018. aug. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne menj utcára, vagy tereld el a figyelmed. esetleg szerezz némi önbizalmat...
2018. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 -es ez jó, sokszor elképzelem, hogy így teszek, de a való életben ehhez kicsit muja vagyok :/ Mellesleg ha egy kollégámat kapom rajta és visszavágom a pofát, abból konfliktus is lehet.
2018. aug. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem bitos, hogy a ruhádat nézik, hanem a hajdat, a szemedet, vagy a lábadat:). Ne foglalkozz vele - ha valóban nem azért bámulnak, mert pl.: fogkrémes maradt a szád. Mindenki megbámul mindenkit, de ha ez 5msp.-nél tovább tart, akkor gá. Amúgy meg a szem arra való, hogy nézzen az ember rajta.
2018. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, csak nézz előre és menj.
2018. aug. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!