Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Letezik hogy a front ilyen...

Letezik hogy a front ilyen durvan elmebetegge tesz mindenkit?

Figyelt kérdés

En ennyire meg nem tapasztaltam az emberi idiotizmust mint amennyit ma lattam. Egyetem mellett call centerben dolgozom es ma az idiotabbnal idiotabbak voltak az ugyfelek. Megigenyelnek egy banki szolgaltatast es a torles elotti napon visszamondja mikor o igenyelte onszantabol.

Ma 30%os volt a visszalepes. Soha nem volt ilyen magas. Egymas utan sztormoztam... es akkor meg flegmak is voltak es bunkon beszeltek velem holott nem en teszek szivesseget nekik. Nem ratukmalos ertekesito vagyok.

Akkor utana jovok haza,majdnem osszeutkoztunk a vaci uton egy autossal. Kiszallt a buszvezeto,majdnem megteptek egymast.

Akkor,szinten meg a buszon egy csaj elejtette az energiaitalat amibe belerugott egy hatalmasat ingerulten es a busz vegebe repult.

Utana felszall egy idos neni,es egy csaj atakarta adni a helyet neki erre a neni le sem sz**rta ment tovabb. Csaj b***zdmegozni kezdett eleg idegesen.

Utcan mindenki veszekszik a masikkal.

En ilyet meg nem lattam mostanaban pedig pesten sok a hulye de ez most elkepeszto volt. Mintha egy filmben lettem volna.

Mi a fenetol hulyul meg az osszes ember a fronttol? Ram egyaltalan nincs hatassal halisten,de ezeket meg nezni is faj.

22/L


2018. aug. 2. 18:32
 1/9 anonim válasza:
Nem front alapbol hujek
2018. aug. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a melegben minden ember ingerültebb. ez sokat számít, ha alapból is kretén valaki. Sajnos sok a retard...
2018. aug. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
és a hülyét képes vagy leírni j-vel *facepalm*
2018. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen a tömeges fronthatás valóban létezik. Én akkor tapasztaltam a legjobban, amikor eladó voltam. Amikor front volt meg meleg, zsinórban aznap mindenki paraszt volt.
2018. aug. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Én ma paraszt voltam és tervezek a jövőben is az lenni és balhézni is. Az emberek önző szemét vírusok akik szétszennyezik a bolygót és azért van 80 fok mert az amcsinak aki azt se tudja melyik bolygón él nem elég a 235 centis 4ds okosTV míg máshol tömegesen halnak meg az emberek a meleg és az árvízek meg essők miatt. Tőlem mást ne várjanak csak gonoszságot amiért szétbarmolták a bolygómat.
2018. aug. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez az 5. mutasd meg nekik!
2018. aug. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Bolygómat 😅😅😅

Szelektíven gyűjtöd a szemetet? Vásárláskor papírzacskóba pakolsz? Tusolni szoktál inkabb mint fürdeni? Gyalog közlekedsz mindenhova,és a tömegközlekedési eszközök általi szennyezést csak hírből ismered? Kézzel mosod a ruháidat? Lift helyett lépcsőt használsz? Tudatosan vásárolsz? Amîg nem tudod mindre azt mondani,hogy igen addig szerintem kuss :)

2018. aug. 2. 20:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Front nelkul is ilyenek vagyunk sajnos. Ha egy ostoba agressziv emberrel kerulsz kapcsolatba, gondolom te is turelmetlenebb leszel vele, nem? 🙂
2018. aug. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennyiből éljünk az ókorban mert az ókori civilizációk voltak az utolsó "állatok" akik még vigyáztak a bolygónkra :D A mai civilizált ember már azzal tönkretette, hogy megszületett!
2018. aug. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!