Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha titokban...

Mit csináljak ha titokban kpopper vagyok? 19/F

Figyelt kérdés

Mivel külsőre nagyon nem tűnök annak ezért nem vállalom fel meg a baráti társaságom sem olyan 😂😂😂

Heterószexuális vagyok egyszerűen szeretem a k-popot.

Nincs kivel beszélnem erről. Mit tegyek?



2018. aug. 2. 19:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Vállald fel. Mi mást akarsz csinálni?
2018. aug. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Gothként mondom hogy hihetetlenül jó érzés felvállalni magad. Nem kell úgy öltözködnöd feltétlen (ahogy jól esik). Kezdheted úgy, hogyha szóba jön a zene, elmondhatod hogy megborítanak a kéjpop fiúk :D akár poénosan is elmondhatod, vagy csak annyit hogy "hát én a k-popot szeretem mostanában, egyre jobban", csak lazán :D ha poénkodnak ezen, vedd te is poénnak, ha bántót mondanak akkor meg úgyse méltóak arra hogy a barátaid legyenek. :)
2018. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Én meg lassan 24 éves, házas családanya vagyok, mégis imádom és fel is vállalom. Ha még leadok 5 kilót akkor pedig a külsőmön is újra látszani fog a magam módján.

Nincs ezzel baj, nem kell titkolózni. Aki beszól az pont annyira barát és annyit ér. Aki meg normális az nem fog emiatt cseszegetni.


Ha gondolod akár még nekem is írhatsz, én beszélgetek veled róla. :D

2018. aug. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Coming out! :D Iszonyú felszabadító érzés.
2018. aug. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az előzők véleményét, meg esetleg lépj be fb csoportokba, vagy nem tudom az Amino appot ismered e, de abból is van kpopos magyar, és elég sokan vannak benne, ott is lehet barátkozni. Noha az ilyen helyeken általában több a retardált crigy gyerek, de ki lehet fogni jófejeket is, nekem pl ilyen helyekről van két jó barátnőm is, a tök véletlennek köszönhetően^^
2018. aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Ahogy a többiek is írják, nyugodtan vállald fel. Nem kell eltitkolni. :)
2018. aug. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Vállald fel! Én egyből felvállaltam a barátaim és mindenki előtt,ebben nincs mit szégyellni. Mindenki azt hallgat,amit akar és úgy öltözködik,ahogy akar. Rólam külsőleg is le lehet ezt a következtetést vonni,hogy kpopper vagyok (haj,öltözködés) Ja és szintén 19/F :D
2018. aug. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
El fognak fogadni. Előbb utóbb. Viszont, ha még húzni akarod, ajánlom az “amino” nevű alkalmazást, azon belül is a “magyar kpop amino”. Már majdnem ezer kpopper van, így simán barátkozhatsz, hidd el, vannak nálad idősebbek is :’)
2018. aug. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez olyan, mintha kinevetnének mert szeretem John Coltrane zenéjét. Vagy Michael Jacksont. Ciki? Nem? Szerintem nem és aki ezért kinevet, azzal ne foglalkozz. Ez egy különálló zenei műfaj, másokat se néznek le, csak mert Nicki Minajt hallgatnak...

2018. aug. 5. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

sziaaa

velem is hasonlo a helyzet, marmint a csaladomon kivul szjnte senki nem tudja, hogy mostanaban megorulok a kpop-ert

ha esetleg szoba jon, hogy ki milyen zente hallgat vagy hasonlo, akkor mondd el barataidnak szerintem:)

meg szerintem meg neten beszelgess olyan emberekkel, akik szintugy szeretik a kpopot, hisz mo-n is sokan vannak:) conon tok jo kpopos tarsasagok szoktak lenni

2018. aug. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!