Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha titokban...

Mit csináljak ha titokban kpopper vagyok? 19/F

Figyelt kérdés

Mivel külsőre nagyon nem tűnök annak ezért nem vállalom fel meg a baráti társaságom sem olyan 😂😂😂

Heterószexuális vagyok egyszerűen szeretem a k-popot.

Nincs kivel beszélnem erről. Mit tegyek?



2018. aug. 2. 19:04
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Szia, régen én is hasonló helyzetben voltam, de most már nem érdekel ki mit gondol, a közeli barátaim megértenek :)

Ja, és ha még nem akarsz coming out-olni ,de beszélgetni akarsz a kpop-ról írj nyugodtan :D

20/L

2018. aug. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a mulatós zenét és a cigányzenét. Ennek ellenére magyar vagyok. Felvállalom, nem érdekel mit gondolnak mások.
2018. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Átérzem, hogy mit érzel most. Én is srác vagyok és 7 éve, 21 évesen szerettem meg a kpop-ot. Cikinek tartottam régebben, de ettől a műfajtól nem lehet szabadulni :) Azt tudom tanácsolni, hogy ne kezeld különleges dologként, kezeld természetesen. Ha valaki furán néz rád akkor mond azt h nem érted mi a baja, nézze meg milyen jól néznek ki ezek a csajok. Arra nem tudja azt mondani, hogy nem, max azt h nem az ő stílusa. Lehet felületes így érvelni de erre nem nagyon tudnak mit mondani.
2018. szept. 2. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
tudom, ez nem válasz a kérdésre, de hogy jön ide, hogz hetero-e az ember, vagy nem?
2020. júl. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!