Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én utálom már Magyarorszá...

Csak én utálom már Magyarországot?

Figyelt kérdés
Nem is magát Magyarországot mert szép hely meg minden hanem az életet,magát azt ami itt folyik ez a kormány amit művel, élhetetlenné teszi ezt az országot.És akkor még maga a magyarok eléggé olyan nép vagyunk ahol mindig csak a halálba kivánjuk egymást...
2018. aug. 2. 23:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
50%
Nem csak te vagy így!(pofázni mindenki tud,csak tenni nem tesznek semmit,sajnos én is így vagyok vele)
2018. aug. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
15%
-l
2018. aug. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
48%
Én nem utálom, szeretek itt élni. Megvan mindenem ami kell. Nem tette ezt senki élhetetlenné. Neked pedig azt tudom mondani, költözz el ha nem jó, nem muszáj itt élned. Biztos németországban szebb a helyzet, nincsen fidesz, nincsen stadion, stb. :D
2018. aug. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
60%

Akkor gyere át Szerbiába! Próbáld meg itt!

Mindjárt nem is lesz olyan rossz az az anyaföld.

Minden csak viszonyitás kérdése.

2018. aug. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
51%

" ahol mindig csak a halálba kivánjuk egymást.."


Ja, erre te vagy a legjobb példa...


Ez az ország teljesen élhető, csak te élhetetlenkedsz itt. Ha ennyire nem bírod a politikát, ne foglalkozz vele. Tudod, minthogy ne igyon, aki nem bírja az italt.

2018. aug. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
50%

Éltem külföldön és tervezem is a jövőben, hogy hosszabb időre itt hagyon az országot, de nem mert utálnám az itthoni légkört, az embereket, a politikát vagy éppen azt gondolnám, hogy lehetetlen jól megélni, csak van egy hely, ahol szívesen élnék 1-2 évet a jövőben.


Én valószínűleg (legalábbis a mostani énem szerint) soha sem fogok véglegesen elköltözni, pedig olyan szakmám van, amivel bármilyen országba mennék tátkarokkal várnának és jól élnék az ottani viszonylatokhoz képest is.


Tudom, hogy most menő utálni az országot és az egészségügyel, oktatással satöbbivel, Orbánnal és kitudja mivel dobálózni. Nem azért rossz az egészségügy vagy oktatás, mert hozzá nem értők ülnének a vezetői pozícióban. Egy kormány váltás semmit sem oldana meg. Plusz az én értékeimnehz talán a Fidesz van legközelebb. Igaz nem fedik le tökéletesen, de tudom, hogy ők soha sem vezetnének be progresszív adót és nem regulálnák jobban a piacot, szóval nekem okék.


Az emberekkel meg az a helyzet, hogy mindenki más. (Senki nem húzza fel magát, csak egy kitalált példát írok) Azaz teljesen más, hogy gyárba dolgozó, megkeseredett életű Pistával és Józsival veszed körbe magadat vagy a saját karrierükben sikeres értelmes emberekkel.


Nekem a barátiköröm nem sugározzák azt a sztereotípikus magyar gondolkodásmódot és az utcára kimenet nem észlelek semmilyen különbséget.


Meg tudok érteni mindenkit, aki nem szereti az országot vagy máshova vágyik el, de senki se mondjon olyat, hogy a kormány "élhetetlenné teszi ezt az országot" meg, hogy "olyan nép vagyunk ahol mindig csak a halálba kivánjuk egymást...". Rengeteg normális ember van itthon és ha az életben nem leszel sikeres az nem a kormány vagy a szomszédod miatt lesz.

2018. aug. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

#3 örülök hogy neked mindened meg van másnak ez nem nagyon adatik meg..a másik meg hidd el úgy elhúznék innen amilyen gyorsan csak lehet de nincs rá lehetőség nem mindenkinek fenékig tejfel az élete..

Egyébként meg akármit mondhat neked bármit akkor is élhetetlen ez a fos ország mert elb*aszták és ezért a magyar emberek is felelősek.

De én nem rinyálok csak feltettem egy kérdést,kiváncsi voltam a véleményekre de itt is csak savazni tudtok istenem ez vicc xd .. :P

2018. aug. 3. 00:27
 8/26 A kérdező kommentje:
Ezért is utállom a magyarokat,de tisztelet a kivételnek mert akad bőven :D
2018. aug. 3. 00:28
 9/26 A kérdező kommentje:
#4 akkor te meg gyere haza ha ott nem könnyű ;)
2018. aug. 3. 00:29
 10/26 anonim ***** válasza:
Lassan de biztosan,én is ilyen leszek ha így megy tovább bey Hungary..
2018. aug. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!