Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor volt az a pont mikor...

Mikor volt az a pont mikor úgy érezted hogy el kell hagynod Magyarországot?

Figyelt kérdés
Én a hónap végén elhagyom az országot és új életet kezdek kint külföldön. A számomra fontos emberek mind kivándoroltak ebből az országból, pályakezdőként úgy érzem megszakadok a munkában kevés fizetésért, a fiú, akit szerettem átvágott kegyetlenül. Úgy érzem helyes döntést hoztam. Van még valaki aki így érzett és nem bánta meg a külföldre költözést?
2015. nov. 7. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Eddig még nem hagytam el, de úgy vagyok vele, hogy bármikor azonnal indulni tudok, ha más lehetőség nem marad; direkt félretettem erre az esetre megfelelő mennyiségű pénzt, valamint van egy becsomagolt utazótáskám minde szükséges holmival. Inkább maradni szeretnék, itt szeretnék értelmiségi karriert befutni, ha hagyják. A hivatásom az, hogy akár önzetlenül is segítsek a rászoruló, lelkileg sérült embereknek ismét teljes értékűen visszakerülni a társadalomba. De ha a következő választások után szélsőjobboldali párt kerül hatalomra, vagy a jelenlegi kormánnyal koalícióra lép mondjuk a jobbik, akkor semmiképpen nem fogok itt maradni, azt kritikus katasztrófahelyzetnek fogom tekinteni és azonnal külföldre menekülök. Azt is tervezem, hogy már a választások eredményét sem várom meg, hanem reggel szavazok, majd utána rögtön repülőre ülök és csak azután térek vissza, ha a választások megnyugtató eredménnyel zárultak. A következő két évet kizárólag arra szánom, hogy felkészüljek arra az esetre, ha menekülni kell a vademberek és a nácik elől. Ebben az esetben, ha ezek kerülnek hatalomra, akkor Magyarországon tömegmészárlások, népírtások lesznek. Nagyon is elképzelhetőnek tartom, mert ezek mindannyian alpári, sötét és ostoba emberek, akik a középkorban érzik magukat.
2015. nov. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!