Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lett lepusztult piszkos...

Miért lett lepusztult piszkos igénytelen a magyar ország?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mi történt ezzel az országgal. Régen nem ilyen volt. Hol is kezdjem: Zöld területeken tele kutya ürülékkel. Úgy hogy több helyen ki van rakva, kutya kaki gyűjtő kuka és rajta a kutya kaki zacskóval. Utcán mindenhol, szemetek vannak a földön, úgy hogy közelben van szemetes kuka. Üres területekre hordják szemetet, így úgy néz mint egy szeméttelep. Parkok és játszótér bókorjai bűzlik emberi sz@rtól, mert oda járnak a emberek sz@rni.

Parkok elvannak hanyagolva. Aluljárókban a csöves lakói alkohol/pisi/sz@r szagtól bűzlik aluljárók. Nyílt utcán wécéznek az emberek pl: le szált egy nő buszról, aztán megállóban lepisilte az ülést és következő buszra fel szált. Másik eset a férfi egy ház kukájában bele sz@rt és utána tovább sétált. Megállóknál hányás szokott lenni. Vannak olyan utcák, ami büdösek pl: VI kerület. Épületek lepusztultak és szét van firkával. Nincsen levágva, a nagyra nőt gaz. Vannak olyan helyek, ahol este veszélyes egyedül lenni. Vannak olyan bkk járművek, ahol este veszélyes egyedül utazni. Különböző helyek wécéi undorítóak pl: kórház, áruház, szakrendelő, hivatal..stb ...még tudnám sorolni. Mi történt ezzel az országgal? Miért lettek a magyarok ennyire igénytelenek?



2018. aug. 3. 15:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom, NEKED mi a "régebben", az én gyerekkoromban is ez volt, pedig közel 60 vagyok!

Valószínübb, hogy eddig nem figyeltél fel erre, és most valami kiváltotta a kritikát belöled.

2018. aug. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Ez az elmúlt nyolc év hozománya, de hidd el, a 2/3-os kormány rendet tesz, 2 hét alatt.
2018. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Igaza van az előttem szólónak. Én sem vagyok mai gyerek, de régen még rosszabb volt a helyzet. Most már sokkal jobban ügyelnek a tisztaságra (na nem az emberek, hanem a különböző városok alkalmaznak embereket, akik korán, nagyon korán reggel nekiállnak takarítani az emberek utáni mocskot. Kemény meló, én is reggel 6-ra járok dolgozni, de ők télen-nyáron már pucolják más mocskát. Az emberek mentalitása nem változott, de igenis próbálják a városvezetők szépíteni az országot. Arról nem tehetnek, hogy másnap már minden ugyanolyan.
2018. aug. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%
2-es! Te meg hülyeséget írsz, mert ez pont nem igaz. Na mindegy, mindenkinek szabad joga leírni, mit gondol egy ilyen témában.
2018. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ja, és mielőtt megvádolnál, hogy jobbos, vagy balos vagyok, jelzem, nem politizálok.
2018. aug. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Én pl Szlovákiában élek, néhány hónapot töltottem Debrecenben, a belváros szép meg minden. De az a lepukkantság a sok szemét nem csak ott de mashol is az országban. A buszálomások nincsenek takaritva áll a por a szemét mindenhol, lakótelepeken is szétszórva. A vonatból látom ahogy mindnehol kiszórva a szemét, minden elgazosodva a folyók sokszor nincsenek szabályozva nincsenek gátak. Lehet ezt egy helyi lakos mar nem is veszi tudomásul, de az, hogy én Szlovákia legszegényebb vidékén élek és nincs ennyi retek az biztos, folyik a felujitás állandóan aszfaltoznak, szedik a szemetet szelektálják. Szerintem az igénytelenség a mentalitásból eredhet "jóvan az úgy majd masvalaki feltakaritja"
2018. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Még annyi, ugyanaz vagyok, mint aki eddig válaszolt (77-es), legalább Magyarországot tanuld már meg leírni, mert bánccssa a szemem.
2018. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
kérdező, te hol laksz? Lyukóvölgy? akkor elhiszem!
2018. aug. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
42%
Ez is csak egy álkérdés, hogy lehesseb a magyarokat fikázni. Utálom az ilyen hungarofób senkiháziakat, mint a kérdező.
2018. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Mert ilyen emberek lakják mint Te! Interneten mindenki nagy megváltó. Mutass peldát, és kezd el rendbe tenni parkot. (Eddig olvastam)
2018. aug. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!