Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz egyedül...

Szerintetek nagyon gáz egyedül lemenni a Balatonra egy hosszabb délutánra?

Figyelt kérdés

Barátaim dolgoznak,nyaralnak,mással szórakoznak.Néhány napja strandoltam barátnővel,nagyon kedvet kaptam,az idő tökéletes,lehetőségem is lenne elmenni.

18 éves lány vagyok,és elég rossz érzés belegondolni: beülni egyedül az autóba,40 perc az út,majd délután 2-től este 8-ig magányosan "nyaralni".

Legalább ennyire rossz érzés arra gondolni,hogy egész délután itthon szomorkodom.

Ti mennétek egyedül vagy sem?


2018. aug. 4. 11:09
 1/8 anonim válasza:
83%
Egy lányt mindenhol szívesen látnak.
2018. aug. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A helyedben ha megtehetném mennék, mniért ne. De akkor most kéne indulnod.
2018. aug. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Ne a Balatonra menj. Gyere el hozzánk, estére bográcsozás, addig medence, vörösbor.
2018. aug. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én mennék, úgyis odajönnének hozzám hamar és akkor már nem lennék egyedül
2018. aug. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm,még van egy órám gondolkodni,de arra hajlok,hogy megyek,alszom egy jót a felfújhatós fotelemben,szépen barnulok és minden szuper lesz:)

3# Adsz címet? :D

2018. aug. 4. 12:01
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menj el, ne aggódj amiatt, hogy esetleg kinéznének. Érezd jól magad, kapcsolódj ki.
2018. aug. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki nézi a tömegben hogy te ki vagy és hányan jöttél? Senkit nem érdekel és észre sem vesznek.
2018. aug. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem 45-40perc az út s igen le szoktam menni :)


Mindig vannak valakik, akikhez tudok csatlakozni. Javasoltabb neked előbb megtenni a lépést, mivel a nyomi réteg (számomra unszimpatikus emberek) egyből nyomulnak. >0<


Én mindig a balaton lellei nagy csúzdától balra (É ra nézve bal) pár méterre a virág utcai partrészen. :)


Kihasználva az ingyen fuvart megyek minden hétvégén szinte. Meg megtetszett egy srác is, nem számítottam erre se.


N

2018. aug. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!