Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történt már veled olyan, amit...

Történt már veled olyan, amit csodának is lehetne mondani?

Figyelt kérdés
Például túléltél egy súlyos autóbalesetet, sokszor megbuktál az iskolában, mégis elvégezted az egyetemet, vagy összejöttél egy olyan nővel/férfival aki sokáig rád se nézett,stb.
2018. aug. 5. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Több is:)
2018. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És mesélnél is?
2018. aug. 5. 14:20
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem, a Gyík nem erre való.
2018. aug. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer rátaláltam egy blogra, ami nagyon megtetszett. Soha, se előtte, se utána nem olvastam blogokat. Tök véletlen volt, a Google dobta ki valahogy. Pár héttel később megismerkedtem egy csajjal egy idegen városban, de rólam tudni kell, hogy rohadtul nem vagyok egy barátkozós jellem, 1-2 emberrel beszéltem akkoriban is össz-vissz a szüleimen kívül. Viszont ezzel a lánnyal nagyon jóban lettünk, első perctől kezdve. Aztán meg szép lassan kezdtek összeállni a mozaikdarabkák és rájöttem, hogy úristen, ő írja a blogot!!! :D

Talán nem tűnik nagy számnak, de nekem az volt... :)

Legjobb barátnők lettünk :)

2018. aug. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Találkoztam az autóbuszon Jézus Krisztussal!
2018. aug. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám csodának,de megmaradt bennem.Anno leírtam a neten mire vágyok a legjobban egy honlapon.Eltelt jó sok év,meglett az áhított tárgy,és pont akkor bukkantam rá a neten ismét az írásomra.Pont megegyezett minden :)

Másik,ez inkább talán szerencse : jöttem haza vonattal a kollégiumból.Majdnem a célnál voltunk,amikor elsodort a vonat egy autót,levitte az elejét,mert beljebb állt a sorompónál.Nézegettem az elrepült darabokat,sokat kellett várni míg újra elindultunk.Hazaértem,és kiderült hogy anyám ült a kocsiban,szerencsére megúszta sérülés nélkül,mert az kemény lett volna ha meghal az miatt a vonat miatt,amin épp ülök.

2018. aug. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Velem még sajnos soha nem történt, de igazán ideje lenne...

Nagyon rámférne.

2018. aug. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Velem is történt több is... de szerintem se idevaló... ;)
2018. aug. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Átmentem az államvizsgámon. Az esélytelenek nyugalmával mentem vizsgázni nulla tanulással ezért a vizsga előtt bedobtam egy felest. Kihúztam a tételt ami derengett egy picit így átmentem egy kettessel míg az előttem felelőt kivágták mint macskát szarni.
2018. aug. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én magam vagyok a csoda. :D
2018. aug. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!