Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van más is ilyen helyzetben?...

Van más is ilyen helyzetben? Mit tegyek úgy érzem sose fogom tudni elindítani az életem?

Figyelt kérdés
Szóval én konkrétan megszakadok,hogy jussak egyről a kettőre. A szüleim már elváltak így anyám fizetéséből élünk plusz dolgozok én is tesóm is. A lakás egy katasztrófa,a fürdőszoba használhatatlan nem megy le a víz rendesen,a nyílászárók rosszak,a fal és padló omlik össze,télen nincs fűtés.Ha volt is pénz valaki biztosan elherdálta az elmúlt 10-12 évben én konkrétan ruhát se kaptam ( 10 évesen sem most oké,hogy nem..) nemhogy kocsit vagy jogosítvány vagy legalább nyelvvizsgát mint akárki más.Volt öröksége apámnak lazán szétszórta és egy forintot nem kaptunk,de más se ad,inkább állt egyedül egy pesti lakás csak nehogy beleköltözzünk...ez épp a dédié volt. Tudni kell,hogy a mostani munkahelyemen több mint 3 éve dolgozok feltornáztam magam annyira,hogy egész jó az órabérem de most visszamegyek az egyetemre amit mindig abba kellett hagynom a pénz miatt( mert dolgozni kellett suli helyett) elég szívós szak nem nagyon tudok olyat aki mellette dolgozna..de mindegy én próbálkozom. El akarok innen menni albérletbe? 140 ezer körül van egy lakás és félek később megbánom,igaz van egy párom így felesbe tudnánk fizetni ő nem tanul már..de 5 évig még tartani fog ez az egyetemesdi és addig csak a diákmunka marad lakáshitelt akkor se fognak adni,ha nekem havi 140 átlag összejön diákmunkából. Mikor lesz majd gyerekem vagy hol? Tényleg nem tudom mit csináljak :( 22L Van valakinek jó ötlete?
2018. aug. 7. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

*Ha volt is pénz valaki biztosan elherdálta az elmúlt 10-12 évben én konkrétan ruhát se kaptam


Ezt, hogy csináltad, ha most 22 vagy? nem nőttél? 10-12 évig kitartott 1 bugyi?

2018. aug. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
amint elértem azt a kort,hogy dolgozni lehetett mentem ilyen egyszerűen feketén is lehet ha rákényszerül az ember
2018. aug. 7. 19:27
 3/6 anonim ***** válasza:

És annyi eszed nincs, hogy elmenj külföldre dolgozni megalapozni az életedet?

Keress olyan helyet, ahol szállást, étkezést biztosítanak és tedd félre a fizetésedet az önálló életre.

2018. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megértelek.

Hasonló helyzetben vagyok én is.

Melóznom kellett, emiatt kihagytam az egyetemet.Most én is szeretném befejezni,de elég nehéz lesz mert a pénz is kell,otthon nem számíthatok segítségre. Viszont szeretnék lediplomázni végre.

Ja és a mi házunk is egy katasztrófa...legszívesebben elköltöznék.

2018. aug. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Menj ki kulfoldre. En Angliaban elek es egy atlagos fizetesbol is jol felre tudsz tenni es besegiteni otthon az anyagiakba. Egy baratom pont ezt csinalja, es meg utazgat is mellette. Sajnos a mai vilagba az egyetemi diploma nem egy garancia, de ha annyira tanulni szeretnel, jobban ajanlom a kulfoldi sulikat
2018. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NoNameBocs válasza:
Nem tudok választ adni nem vagyok tapasztalt ebben a helyzetben mert még a szüleimnél élek (mondjuk ezt ki nem sz**ja le) de annak a sok b*zi aki utálkozik
2018. aug. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!