Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges, hogy anno...

Hogy lehetséges, hogy anno mindenből szín ötös voltam, most meg egy minimálbér alatti senki vagyok, aki a saját érdekeit se képes érvényesíteni semmilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2018. jún. 17. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Ez jellemző a szín 5-ösökre. Általában a 3,5-4,5-ös átlagú tanulmányi eredménnyel rendelkező diákok viszik a legtöbbre.
2018. jún. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát most mondjam, hogy az iskolában nem az életre nevelnek? Jó, mondom.
2018. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

2es jól mondja. A lexikális tudás nem sokat ér, ha nem tudod használni. Márpedig arra nem tanítanak meg :/


Mindenképp azt javasolnám, hogy tanulj tovább, a nagy magolóképességed miatt egyetemen, olyan vonalon, ami érdekel téged! És mindenképp részesítsd előnyben azt, aminél van lehetőség duális képzésre. Nameg persze azt is, ami jól is fizetne aztán 🙂


Persze copás a sok gyaxi, de neked szükséged van rá 😃

2018. jún. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bill Gates állítólag nem volt jó matekból, aztán látjuk, hol tart most, igaz? Nem az osztályzatokon múlik, hogy ki mit ér el az életben.
2018. jún. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én mindig ötös voltam mindenből és most egy gazdasági és egy infos diplomával tök jól fizető állásom van egy banknál, úgyhogy azért kivételek is akadnak.
2018. jún. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Van az a mondás, hogy "Nem az iskolának tanulsz, hanem az életnek.". Kiterjesztve: nem az iskolától tanulsz, hanem az élettől.
2018. jún. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért ez nem igaz, mert egy jól fizető állást nem adnak oda neked ha azt mondod, én nem tanultam az iskolában, de az életben sok mindent pótoltam.
2018. jún. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Inkább azt mondanám, nem elég csak a tanulás, kell hozzá egyfajta jellem, személyiség és természet/a 3 nem ugyanaz/hogy sikeresek legyünk az életben. És nagy adag szerencse is.Ahogy mondják:jókor legyél jó helyen.
2018. jún. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én majdnem kitűnőre érettsegiztem (a törim lett 4-es) és soha, egyik munkahelyen sem kérdezték meg, hogy milyen volt a tanulmányi átlagom. :D az sem érdekel senkit, ha kettessel bukdácsoltad végig azt a 4 évet. Maximum továbbtalnulásnál számít, de nem kapsz nettó 300.000 forint fizetést csak mert ötös voltál matekból.
2018. júl. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem 3x kellett sulit valtanom a 4 ev alatt anno gimiben, mert meghuztak toribol, magyarbol es tesibol

a tobbibol atmentem kettessel


vallalkozo lettem, havi 1 milla korul keresek

2018. júl. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!