Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti voltatok már olyan helyzetb...

Huncut pirike kérdése:

Ti voltatok már olyan helyzetben amikor a tükörben szebbnek láttátok magarokat, mint a kamerába?

Figyelt kérdés
Már olvastam róla miért van ez, úgy hogy csak arra vagyok kiváncsi, hogy akinek volt már ilyen. Tehát nem kell senkitől se kioktatás, hogy miért van.
2018. júl. 2. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
sosem látom szépnek magam
2018. júl. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A kamera képeken mintha nem is én lennék. De ezt ismerősöm is mondja, hogy ami képeim vannak (igazolvány, facebookon stb.) egyáltalán nem hasonlítok, mintha nem is én lennék :D


Na miért van amúgy? Kíváncsivá tettél.

2018. júl. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én arra lennék kíváncsi mi a reális. Szóval miért is van?
2018. júl. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre válaszolva igen.

A válaszokra válaszolva pedig itt egy videó a témáról:

[link]

2018. júl. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig így vagyok vele sajnos. 22F
2018. júl. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Valaki már kirakott egy minket egy videó hoz, de úgy hiszem ha kikeresitek és cikkeket olvasrok róka, akkor jobban megértitek, mivel részletes ebben van leírva. Én több oldalról is olvastam róka, hogy megbizonyosodjak róka, hogy mi lehet igaz és mi nem amiről írnak. Mert ugyebár általába vannak kis eltérések amit leírnak róla. És vannak amik minden cikk én egyeznek. Értelem szerüen az igaz. Bár aki lusta olvasni, vagy több oldalon elolvasni, az biztos a videót fogja meg nézni. Végülis abból is egész jól meg lehet érteni. De személy szerint úgy gondolom, ha az ember olvassa, akkor jobban megérti. De ne kövezzetek meg. Ez csak az én véleményem.
2018. júl. 2. 23:47
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért. A telefonom át stokta írni az egyes szavakat.
2018. júl. 2. 23:49
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindig így van.. Utálom nézni a képeket amiken rajta vagyok,borzasztó

De tükörbe tudok olyan beállast csinálni ahol még tetszhetek is magamnak

2018. júl. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Rendeltem a héten egy ruhát. Felpróbáltam és nagyon jól állt, nagyon tetszett. A férjem is mondta, hogy marha jól áll, hordjam sűrűn. Megkértem, hogy fotózza le, hogy meg tudjam mutatni anyunak.

Nem kellett volna...a képen vagy 10 kilóval nehezebbnek látszom, borzalmas. Szóval azóta nem volt még rajtam. :D

2018. júl. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fú, szinte mindig. Ennek biztos megvan a pszichológiai és akár fizikai oka, majd olvasok róla cikkeket.


De tényleg. Vhogy fotókon mindig élettelenebbnek, beesettebbnek tűnik az arcom vagy aránytalannak (alapvetően nincs ovális arcom, de tükörben olyan még aranyosan szögletes, néhány képen meg mintha krumplifejem lenne, hogy felül vékony, alul meg marha széles), a hajam laposabbnak, a mosolyom debilebbnek, a szemem alatti karikáim durvábbnak (még korrektorral is), a szemeim furább alakúnak...

2018. júl. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!