Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mindenkit vissza jelöltök...

Ti mindenkit vissza jelöltök a facebookon?

Figyelt kérdés

Már valószínűleg nem lehet megcsinálni, de régebben a személyes oldaladat át lehetett konvertálni likeolós oldallá, majd megtudtad változtatni annak a nevét és ugyan azt egy másik oldallal össze tudtad forrasztani. Magyarul átadni a likeolókat.


Így még pár éve csináltam egy facebook profilt egy amerikai lánynak a képeit ráraktam a profilra és mindenket bejelöltem, akit csak láttam. Hamar összejött kb 2 ezer ismerős, majd a fentebb leírt módszerrel egy másik oldalnak szereztem likeolókat.


Ezt csak azért írom le, hogy tapasztalaton szerint mindenki ész nélkül mindenkinek vissza igazol :)


Onnan jutott eszembe, hogy most bejelölt egy kamu profil és persze nem jelöltem vissza.


Ti mindenkinek vissza jelöltök?



2018. aug. 8. 00:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azt látom, hogy az ország tele van agyhalott ösztönlényekkel. Igyekszem nem közéjük tartozni. Tehát a fakebookot is minimálra veszem. Van egy profilképem, borítóképem, közeli ismerősök, munkatársak vannak meg. Nagyjából ennyi. Nem osztok meg semmit, nem jelölök vissza ismeretlent.


Ilyen dolgokra sokkal rátermettebb pl az instagram, ami szintén a facebook tulajdona. Ott lehet kiélni az életedet, sztorikat megosztani, szelfiket, nyaralós fotót stb...

2018. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!