Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért a legkedveltebbek,...

Miért a legkedveltebbek, legismertebbek az angol-spanyol klubok? Pl: facebookon magasan vernek mindenkit

Figyelt kérdés
Barca már most kb 60 milla körül mozog like-ban, real madrid is, angol klubok sem panaszkodhatnak. Na de a németeknél elég kevés van, pl: Schalke még 1 millió sincs. Jól van na, Bayernnek van 17 millája, de az nem sok ha azt nézzük hogy az utóbbi évben mennyi mindent nyert stb, rekorderek lettek otthon, mégsincs annyi lájkolója. Jah és most vettem észre hogy az angol labdarúgó válogatottnak is van 4 milla fölött lájkolója pedig egy rakás sz*r, míg németeknek ez is kevesebb 1 millióval. MOst akkor az van hogy az a sok arab, török stb csőcselék, külföldi vendégmunkás mind bejelöli az angol klubokat, vagy csak a divatdrukkerság nagy?

2014. júl. 17. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
divat
2014. júl. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt értem én hogy divat, de miért pont ezek? szerintem egy Borussia Dortmund, Galatasaray, Fenerbahce is van olyan jó klub...
2014. júl. 18. 14:26
 3/6 anonim ***** válasza:
De ők nincsenek annyira "hájpolva"
2014. júl. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem én, de ez szomorú nagyon, hogy már a futballban is ennyire ottvan a pénz. most VB-n sok afrikai csapat még edzeni sem akart míg meg nem kapta a pénzét. Akkor most nem is a hazáért, hanem csakis a pénzért játszanak? ez nem lesz jó a focira nézve...
2014. júl. 18. 15:46
 5/6 anonim válasza:

Nőjetek már fel. A profi sport munka. Te dolgoznál ingyen? Persze, persze a válogatott az egy kicsit más, de összességében pénz beszél..

Szurkoljatok egyetemi csapatoknak, én azt teszem.

2014. júl. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó,azért az elég pofátlan az egyik afrikai csapattól hogy ők 2-3 millióért el sem utaznak a vb-re,és ez csak a fellépőpénz,semmi bonusz meg faszom.Kisírták maguknak a kb fejenkénti 5 milliót.Főleg azért szemétség ez mert közben millió nig...ger éhezik náluk,ők meg még plusszban megkeresik a magukét a saját klubbjukban,de siránkoznak plussz 1-2 millióért
2014. júl. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!