Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyit internetezel és...

Mennyit internetezel és TV-zel naponta átlagosan?

Figyelt kérdés

2018. aug. 8. 08:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

Hetente kb. 2 órát tv-zek átlagosan. (Minden hétvégén megnézek egy filmet.. ennyi)


Internet meg nagyon sok.

Ha olvasok, ha csak böngészgetek, emaileket olvasok, videókat nézek, fb-ot megnézek.

S mióta telefonon is lehet, azóta mégtöbbet.


Szerintem nincs is olyan 2-3 órás periódus, amikor legalább egyszer ne nézném meg a fb-ot, emaileket.

2018. aug. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nyáron gyakrabban netezek/chatelek, amint elkezdődik a suli (most már az egyetem), egyre kevesebbet fogok. Tévét nagyon ritkán nézek, ha velem van anyukám, akkor néha nézünk főzőműsort vagy valami filmet. Ha egyedül vagyok, inkább olvasok/netezek, a TV nem köt le.
2018. aug. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Lehangoló választ kell adnom, általában 2 órában kimerül az internet iránti szükségletem, a televízióban pedig a Labdarúgó Világbajnokság óta nem igazán láttam bármilyen akár csak egy minimális színvonalat is képviselő "műsort".


Én azok közé tartozom, akik akkor érzik jól magukat, ha kimozdulnak otthonról a barátaikkal, szórakoznak, esetleg művelődnek... Nekem valahogy ez az internet előtt, négy fal között döglés nem igazán megy... Bármilyen meglepő ez jelen korunk társadalmában. :/

2018. aug. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Ritkán nézek tv-t a sok reklám miatt. Net az viszont több mert van reklámblokkolóm, ha telefonról vagyok akkor képes vagyok órákat is itt lenni gyakorin,leghosszabb odő egyhuzamba 6 óra volt átlag viszont 2 óra, de gépen sokat gémelök, ott 3 órát vagyok. Leghosszabb idő 9 óra volt (fifa 11) átlag 3 óra. Bár mázlimra ott maradok a suliba ötöd évre szóval nem veszem el jelenleg semmitől az időm, mivel nincsenek barátaim, unalmas kis városba élek így ha nem a gép előtt vagyok akkor a autóm takarítom. De ez mérhetetlenül unalmas, sokkal jobb dolgozni (próbáltam csak jobb az ötödév) :)
2018. aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%

TV-t nem nézek egyáltalán. Karácsonykor meg húsvétkor kapcsoljuk be kb.

Netezés az okosteló miatt egész napos (főleg messenger), illetve én munkában is gép előtt ülök, itt napi 8-10 óra szinte folyamatos. Utóbbi miatt otthon sokszor már be se nyomom a laptopot, inkább olvasok meg macskázok.

2018. aug. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

TV-t nem nézek, nem is tudom minek van előfizetésem :S

Internet szinte folyamatos. Munkámmal is összefügg. Az, hogy mennyire koncentrálok rá az változó. Van, hogy csak egy film megy rajt a háttérben (ha mondjuk rajzolok, vagy eszek) de persze az idő legnagyobb részében ez köti le a figyelmem. Leginkább olvasok, tanulok interneten.

2018. aug. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nincs tv-m. Mondjuk ha a youtube meg a netflix ideérthető, akkor napi 1-3 óra.

Netezni elég sokat szoktam, főleg munka közben. Talán a 8 óra túlzás, de folyton elérhető vagyok, ha eszembe jut valami, akkor rákeresek, böngészek.

2018. aug. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

TV: nulla

Net : 5-12 óra

2018. aug. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tv-t heti 10 órát össze-vissza. Attól függ, hogy mikor van kedvem megnézni az aktuális filmeket enkórról, mikor van f1 vagy foci.


Netezni napi 6-8 órát szoktam. Ha dolgozok, akkor csak 3-4-et.


Sokszor a tv-zés netezés egyidőben történik 😃

2018. aug. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
TV:0; Net: 5-6.
2018. aug. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!