Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti megszoktátok mondani...

Ti megszoktátok mondani amikor visszautasítjátok a másikat, hogy nem tetszik, nem tudtok rá csak barátként tekinteni, vagy hasonlót, vagyis az igazat, vagy a szokásos lerázós szöveggel elkülditek?

Figyelt kérdés
2018. aug. 8. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Neked mi a lerázós szöveg?

Azt nem mondom, hogy nem tetszik, mert ha valaki nem tetszik, akkor eleve nem találkozom vele.

Ha nem jövünk ki jól, akkor meg megmondom, hogy ne találkozzunk többet, mert nem vagyunk egy hullámhosszon.

2018. aug. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mindenképpen beszélj vele , de úgy ,hogy ne bántsd meg .
2018. aug. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Megszoktam egyenesen mondani, annak akivel kapcsoatban ez van. Ebben az esetben jobb az őszinteség, még ha fájóbb is.
2018. aug. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában azt mondom, hogy nem egymást keressük, és nem kell részletesebben indokolni. Nemrég volt egy esetem, amikor a korkülönbség volt az ok egyértelműen, és ott meg is mondtam, hogy engem zavar, akkor is, ha őt nem, tehát nem látom értelmét a próbálkozásnak.
2018. aug. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok senkit se visszautasítani. Csak kíváncsi vagyok, hogy hányan vallják be hogy egy egyszerű " most nem akarok kapcsolatot " szöveggel elküldik a másikat, holott csak vele nem akar kapcsolatot.
2018. aug. 8. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!