Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen lett a rajzom?

Milyen lett a rajzom?

Figyelt kérdés

Az előtérben lévő símaszkos karakter súlyos szociális zavarban szenved.Ezért is hord maszkot,hogy ne láthassák az emberek az arcát.-Igazából magamról mintáztam.-

A háttérben a női karakter egy vámpírlány,akibe a maszkos karakter szerlmes.-Őt a szerelmemről mintáztam.-

A férfi vállán egy vérző seb,a lány pedig véres szájjal,elégedetten vigyorog.Gondolom érthető mi történt


[link]


Elég gyenge a rajzolási képességem



2018. aug. 8. 17:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Ilyet én is tudok....szerinted milyen lett?
2018. aug. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
A rajzolás nem tartozik az erősségeid közé. Inkább foglald el magad valami hasznossal.
2018. aug. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Finoman szólva, sz*ar
2018. aug. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

Inkább írj, mint rajzolj! Még kíváncsivá is tett, milyen lehet maga a rajz, amit leírtál. Hát mit ne mondjak? Mintha egy óvodás rajzolta volna.

:)

2018. aug. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ez rosszul esik

Mindig 2-es voltam rajzból

2018. aug. 8. 17:57
 6/17 anonim ***** válasza:
56%

Kreatív. :D

Ha ilyen ötleteid vannak rajzolj minél többet, és hamarosan a kivitelezésből is javulni fogsz...

2018. aug. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ne bántsátok már, hiszen még gyerek. A legtöbben felnőttként se tudnak ennél jobban rajzolni. :D

Gyakorolj csak sokat, kedves kérdező, lesz ez még profibb is!

2018. aug. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Gábor, engedd már el ezt a nyomoroncot! 😃 és inkább maradj a szövegírásnál, jobban megy 😅
2018. aug. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
*akarom mondani Gergő. Rossz a névmemóriám 🙄
2018. aug. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%

2-es vagyok. Ezen most mi esett rosszul? Azt írtam, hogy a sztori jó, ha kreatívoskodni akarsz, inkább írj történeteket, mert az nem rossz.

A rajzod tényleg óvodás-szintű. Te kérdezted, én meg válaszoltam. Erre kapok tőled egy nagy nullát. :)

2018. aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!