Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 28 évesen egy átlag férfinak...

28 évesen egy átlag férfinak mivel kell rendelkeznie?

Figyelt kérdés
Mit tegyen le az asztalra?
2018. aug. 9. 18:32
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
22%

Egy BSc és egy MSc szintű diploma (kb. 5 év érettségi után, tehát 23-24 éves korig reális, de néha csúszik egy-két évet)


+


1. vagy egy PhD fokozat (ez kb 28 évesen van meg, ha minden jól megy)

2. vagy 5 év szakmai gyakorlat alkalmazottként valahol

3. vagy egy-két szakirányú továbbképzési diploma

4. vagy néhány év külföldi tapasztalat

5. vagy egy sikeres vállalkozás

2018. aug. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
88%

“Saját ház”:DdDDdddddD látom elvárások vannak. Az a ház addig nem saját, amíg hitelt kell után fizetni. Nem mindenki olyan szerencsés, hogy jut neki 10-20 millio, és abból is inkább lakásra futja, nem klasszikus értelemben vett házra.


Reális:

Stabil munkahely, önálló kereset, amiből félre tudsz tenni

Ha otthon élsz még, akkor te fizesd a számlákat magad után, ne élősködj, de legalább albérletbe menj

Saját autó (nyilván nem bmw, de ne is trabi) de legalábbis jogsi

Valamilyen jövőkép, ha gyereket szeretne, vagy kimenni külföldre


Ezek a legalapabb dolgok

2018. aug. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
25%

Célokkal? Jó vicc. Egy 8 évesnek is vannak céljai, azok mindenkinek vannak.


A kérdező arra gondolt hogy hol kell tartania az életben, nem arra hogy hova szeretné elképzelni magát 38 éves korára ebben a korban.


Hogy a konkrét kérdésre válaszoljak. Nem tudom

Mondanám az autót. De ha nincs rá szükséged csak viszi a pénzt. Azért a jogsi mondjuk jó ha megvan.

Mondanám a házat vagy lakást, de max albérlet ilyen ingatlanárak és bérek mellett. Az albérlet egy fair elvárható dolog.

28 éves korra feltételezhetően befejezett tanulmányok reálisak, így egy normális munkahely elvárható.

Párkapcsolat? Ha jön, ha nem jön akkor nem erőltetném csak hogy pipálni lehessen. Házasság? Csak ha szeretnél. Ha engem kérdezel nem éri meg. Gyerekek? Csak ha szeretnétek és anyagilag meg tudjátok engedni. De ezek is életstílustól függenek.


Igazából ami szerintem elvárható az a hogy saját egyedülálló élete legyen, saját albérlet, egy fair munka és ne legyen kiszolgáltatva a szülőknek már ebben a korban.

2018. aug. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
24%

- Aggyal.

- Normális intellektussal

- Érző szívvel

- Kedvességgel, udvariassággal kell rendelkeznie.


- Műveltség, ápoltság (nem piperkőcségre gondolok), ízlésesség (nem divatbolond), jó kommunikáció, humor, empátia!

2018. aug. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
32%

Olvasd el József Attila: Harminckét éves lettem én c. művét.


Kb. ma is aktuális...

2018. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
36%
Hagyjátok már ezeket a közhelyeket hogy aggyal meg érző szívvel. Általában az mondja magáról aki mást nem tud felmutatni csak a bizonyítványt amit az "Élet iskolájában" állítottak ki neki érettségi bizonyítvány helyett.
2018. aug. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
59%
Kérdés mi az értékrended, mivel a legfontosabb, hogy olyat csinálj, ami a te vágyad, és ne megfelelési kényszer legyen, hogy mit kellett volna, mit nem. Ha már külön akarsz élni a szülőktől, akkor próbálj meg egy albérletet, bár cserébe többet kell dolgoznod és kevesebb szabadidőd lesz. Ha inkább gyűjtögetni akarsz, mellé esetleg szórakozni, akkor meg maradj otthon, persze segíts be a szüleidnek. Ha akarsz autót, jogsit stb gyűjts arra, ha nem nem. Neked kell tudni, hogy hogyan éreznéd jól magad, és aszerint tervezz.
2018. aug. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
37%
Pélóval.
2018. aug. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
24%

16-os!


Nekem egyetemi végzettségem van, és több nyelven beszélek! Mégsem ezeket emeltem ki, mivel amikről írtam azok a legfontosabb, és legalapvetőbb emberi tulajdonságok! Sajnálom, ha híján vagy ennek, ez viszont a te szegénységi bizonyítványod!


Van egy jól menő cégem is, ahol személyiségteszten is át kell mennie a jelentkezőnek, de a te fajtád megtanul úgy repülni, hogy a lába nem éri a földet!


Aki lenézi a normális embereket, és anyagi javakra helyezi a hangsúlyt, és mindenféle külcsínre, az emberileg a legnagyobb hulladék, elhiheted, hiszen te is részese vagy ennek!

2018. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
15%
Önálló egzisztenciát, amiben benne van egy saját lakás vásárlása a közeljövőben. Jó munkahelyet, korrekt fizetéssel, és előrelépési lehetőséggel. Ambíciókat hosszú távú karrierre, vállalkozásra, satöbbi. Stabil párkapcsolatot, vagy legalább valamit ami arra utal hogy képes elköteleződni. Nyitottságot a fejlődésre. Ilyesmi. Szerintem egy sikeresnek mondható huszonév végén járó férfinál ezek alapvetőek.
2018. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!