Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 28 évesen egy átlag férfinak...

28 évesen egy átlag férfinak mivel kell rendelkeznie?

Figyelt kérdés
Mit tegyen le az asztalra?
2018. aug. 9. 18:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Amíg nincs egy jó bicskája, addig nem is igazi férfi.
2018. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
Na pont az erőszaktól nem lesz férfi, csak egy kis pondró...
2018. aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
53%
Hogy jött az erőszak?
2018. aug. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
51%

19-es kétlem amit írtál. Vagy ha igaz is akkor se hiszem hogy a legmegfelelőbb döntés érző szív alapján felvenni az alkalmazottakat, és ha tegyük fel igaz amit írtál akkor se az érző szív jutathatta el az embert odáig.

Emellett az érző szív olyan szubjektív dolog amennyire csak lehet. Te azt hiszed magadról hogy az van neked, ennek ellenére rögtön minden szemétnek elhordasz mert nem értek egyet abban hogy ezzel előrébb lehet jutni. Én azt hiszem hogy megvan ez a tulajdonságom, mégse értek egyet a te értékrendeddel.

Tőlem az ilyen emberek repülnének. Emellett sajnos az a tapasztalatom hogy azok a legkevésbé érzelmesek és toleránsak akik ezt emelik ki magukban. Nem győztél meg, és leírhatsz bárminek. De pusztán csak szeretetből nem lehet várat építeni.

És pusztán agyból se. Az is megvan mindenkinek, legalábbis mindenki azt hiszi. Bizonyítani is kell. A kérdező ennek a formájára lenne kíváncsi. Ami a mai világban vagy anyagi siker vagy valamilyen végzettségként nyilvánul meg.

Ne játsszuk már a morális felsőbbrendűt. Semmit se tudunk egymásról. Azt viszont nagyon is tudom hogy ha annyi tanáccsal látjuk el az embereket hogy legyen érző szívűek, az nem lesz elég a nagyvilágban. Van amikor annak kell lenni, de az esetek nagyobb részében helyt kell állni. És ha nem tudunk durva közegben helyt állni akkor el fognak taposni.


Összefoglalva. Nem arról van szó hogy ne lenne fontos. Hanem arról hogy nem csak ez fontos, és ez olyan szubjektív hogy az jön le hogy pofára vehetsz fel embereket a nemlétező cégedbe.

2018. aug. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
51%
Gondolom addig tart az érző szív míg az illető nyal és mindenben egyetért veled. Ez a képmutatás amit ki nem állhatok.
2018. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

1) Normális, életképes végzettséget. (Szándékosan nem írtam, le hogy diploma, mert az nem egyenlő az életképessel., illetve nem csak a diploma lehet életképes.)


2) Az egyesből fakadóan tudj megállni a saját lábadon. Ha otthon is élsz a szülőkkel, ne tőlük várd a zsebpénzt, a mindennapi kaját, a tiszta ruhát a szekrénybe, stb.


3) Egy normális munkahely, élhető, bejelentett fizetéssel.


4) Jogosítvány.


5) Legalább 1-2 havi megélhetésre elegendő megtakarítás, de minél több éve dolgozol, nyilván annál több lenne "elvárható".


6) Célok, amiknek tudatában vagy és mész utánuk!


7) Némi pénzügyi kultúra.


Én azt gondolom ezek azok a dolgok, amikkel illik ilyen idős korban már rendelkezni. Az összes többi élethelyzet függő. Pl. fölösleges autó, ha nincs rá szükséged, vagy ha a cég biztosít, ahol dolgozol. Fölösleges albérletben élni, vagy minimális önerővel lakást venni, ha a szüleid a szomszédban laknak, szívesen látnak, elférsz és tudtok együtt élni.

Fölösleges komoly párkapcsolatot keresni és erőltetni, ha ez az életszakaszod még nem jött el, nem nőtt be a fejed lágya hozzá.

És még sorolhatnám.


28/átlag nő

2018. aug. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
93%
Én 24 éves férfi vagyok. Van érettségim. Van biztos munkám. Van egy felsőfokú végzettségem/tervezek még egyet. Van kocsim. Van félretett pénzem közel 5 millió Forintom. Igényes vagyok. Tudok takarítani, főzni, mosni, gazdálkodni, bütykölni. Kedves vagyok az emberekkel. Szeretem az állatokat. Amit még szeretnék elérni. Biztos megélhetés rengeteg félretett pénzzel. Saját ház, saját kutya, saját macska. Utazások. Barátnő. Ezeket mind 28 éves koromig el akarom érni. Számomra ezek. Utána család. Nyugalom. Gyermeknevelés.
2018. aug. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Tervek, ambíciók, ötletek, esetleg kapcsolatok, biztos családi háttér (akik érzelmileg támogatni tudnak),

diploma v. jó szakma.

2018. aug. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!