Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon unalmas...

Szerintetek is nagyon unalmas a felnőtt élet?

Figyelt kérdés
Gyerekként mindig is vágytam hogy felnőtt legyek meg milyen jó stb. Na most aztán eljött ez a nagy felnőttkor is. 22 éves vagyok. Tiszta unalmas, nem csinálok semmit. Visszasírom amikor általános suliba jártam. Inkább lennék újra gyerek mint ez a semmilyen felnőttkor.

2018. aug. 9. 18:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Nem csinálsz semmit ez a baj, gondolom hobbid sincs, amiért megérné dolgoznod, élned.

26F

2018. aug. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Csak akkor unalmas az élet, ha hagyod, hogy azzá váljon. ;) Nem úgy tűnik, hogy próbálsz tenni ellene valamit.
2018. aug. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Mert motíválatlan van, gondolom nincs párod, munkád sem, így még függsz a szülőktől, maximum papíron vagy felnőtt. Ezért nem élvezed. Ha vannak céljaid, munkád, barátaid, külön élsz, vannak olyan programok, amik érdekelnek, akkor nem hiszem hogy ne lenne buli, hogy azt csinálsz, amit akarsz és senkinek nem tartozol magyarázattal.
2018. aug. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
22 évesen nem unalmas az élet. :) 21/N
2018. aug. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Az enyém nem unalmas, mert érdekessé teszem. Vannak céljaim, hobbijaim, párkapcsolatom, barátaim, programjaim, álmaim, amikért aktívan teszek, munkám, amit szeretek.. Képtelen vagyok unatkozni, hiszen rengeteg minden érdekel és felnőttként megvan hozzá a függetlenségem és az anyagi fedezetem is. A gyerekkorom egy pokol volt, nem vágyom vissza, most viszont az én kezemben van a sorsom, amit úgy alakítok, ahogy jólesik.
2018. aug. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én beléptem a 74.-be és egyáltalán nem találom unalmasnak.
2018. aug. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én meg pont hogy iskolás nem lennék már. Szerintem sokkal jobb fiatal felnőttnek lenni, magam intézem, hogy mit dolgozok, van keresetem még ha nem is sok, mivel itthon élek tudok valamennyit félretenni, meg nyaralni, szórakozni el tudok menni úgy hogy van rá keresetem, és valamennyivel a családi büdzséhez is hozzá tudok járulni.

Jelölj ki dolgokat amúgy, amiket szeretnél megcsinálni, és foglald le azzal magadat. Nem kell nagy dolgoknak lenni, pl. nekem van egy két anime amit meg akarok nézni, valamelyik nap rendet akarok rakni a szekrényemben, ilyenekre gondolok.

2018. aug. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem csinálsz semmit? Azért, mert nem akarsz vagy mert nem motivál semmi, nincsenek céljaid? Te teszed tartalmassá az életed, mozdulj ki, legyél nyitott a világra, ismerkedj, legyen egy értelmes/szórakoztató hobbid. A munkával hogy állsz?
2018. aug. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#8

Azért nem csinálok semmit mert egyszerűen nem érzem jol magam felnőttként. Sírni is szoktam meg sokat nosztalgiázok. Vissza akarom kapni a gyerekkoromat!!! A munkával sehogy se állok és nem is érdekel senki se venne fel.

2018. aug. 9. 20:37
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Minden fejben dől el. Ha ennyire negatívan állsz mindenhez és csak búslakodsz azon, hogy véget ért a gyerekkorod, sosem leszel boldog. Túl kell lépni rajta, ez van, ne ragadj le a múltban, mert örökre szomorú és kedvetlen leszel.
2018. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!