Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan találja motivációt a...

Hogyan találja motivációt a mindennapi dolgok elvégzéséhez és a jövőben?

Figyelt kérdés
Első éves egyetemista vagyok, sok időm megy el a tanulással. A szüleimnél élek, nem túl jó velük a kapcsolatom. Szívesen elköltöznék, ha anyagilag független lennék. Anyukám folyton a nyakamon csüng, apukámmal nem alakult ki olyan szoros kötelék közöttünk. A húgom nem is köszön nekem. A barátkozásban nem igazán találok örömöt, nemrég jöttem rá, hogy a legjobb barátnőm érdekből barátkozik velem és folyton kritizál, lehúz, önmagát fényezi. Párom nincs, bár keresek. És munkát is, de nem találok. Úgy érzem, zátonyra fut az életem, nem látom, merre van az előre. Sportolni nincs időm rendszeresen, társaságban nem érzem jól magam. Annyi hobbim volt már, de mind meguntam. Hogyan tudnék több életkedvet csepegtetni magamba, motiválni magam a tanulásban és az életre?

2018. ápr. 3. 23:20
 1/1 KőszivűemberxD válasza:
100%

Helo.pl.:nézz olyan filmeket amik arrol szolnak hogy ne add fel...

van háziállatod?

MIvel eléggé feldobja a hangulatodat főleg ciCA vagy kutya


Próbálj meg más barátokat szerezni


ennyit tudok :)

2018. ápr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!