Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnám feldolgozni...

Hogy tudnám feldolgozni magamban, hogy újra szemüveget kell hordanom?

Figyelt kérdés
2018. aug. 9. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Nem olyan szörnyű dolog az ám én szeretem
2018. aug. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lencse nem johet szoba, vagy mutet?

Ha nem, akkor „ ez van „ alapon feldolgozod es kesz.

2018. aug. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Vegyél egy divatos keretet, és a stílusod része lesz. Gimis koromban én sem akartam, inkább vakoskodtam, meg hunyorítottam. Aztán az egyetemhez már muszáj volt, mert ott messziről is kellett látni a táblát, így aztán beruháztam egy divatos darabra (fekete keretes ray ban -em van, de nem is a márka a lényeg) és azóta tökre szeretem a szemüvegemet, feldobja stílusomat.
2018. aug. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Műtét (PRK, LASIK, FEMTO, stb.) orvosilag nem opció? Ha nem, akkor pont úgy kell beletörődni, ahogy az ember beletörődik abba, hogy hiába epekedik X csajért/pasiért, hiába jön be nagyon X hazai vagy épp világsztár, ő nem lesz az övé, mert csak nem és kész.


Ezzel sem tudsz mit kezdeni, bele kell törődni, bele kell nyugodni, ha nem tudsz, akkor azzal nem leszel előrébb, csak teljesen felőrölöd magad, rosszabb esetben öngyilkos leszel.


Szóval nincs más választásod, beletörődöl és kész.

2018. aug. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már 13 éve szemüveges vagyok, eleinte nehéz volt még megszokni, most már el nem tudnám képzelni, hogy kontaktlencsém legyen. A doki mondta, hogy nem lehet kontaktlencséd?
2018. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nézd a pozitív oldalát: jobban fogsz látni, nem rongálódik tovább a szemed - legalábbis egy ideig. Némelyik keret meg csinosít is.
2018. aug. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Olyan gyenge, hogy felesleges lenne kontaktlencse. A cilinder miatt kell hordanom. Igazából tok jól látok, de sokat fáj a fejem. Kicsinek is volt, aztán tinédzser koromban nem hordtam, nem tetszett.
2018. aug. 9. 21:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Annyira gyenge hogy nem korrigálja a kontaktlencse?
2018. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A műtétre nem reagáltál semmit. Van már ezer féle lézeres (PRK,LASIK,a legeslegújabb technológia a FEMTO), ezek nem jöhetnek szóba? Egyszer megműtenek, utána közvetlenül nagyon szar, kell két hét, de ha az letelik, akkor utána sasszemed lesz...
2018. aug. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

-4,75-ös a szemüvegem, ha leveszem kb, csak foltokat látok, 7 éve vagyok szemüveges, évek kellettek, ahhoz, hogy elfogadjam magamat.

Tervezem megműttetni.

2018. aug. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!