Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyik pillanatról a másikra...

Egyik pillanatról a másikra apad a tej! Ma este először már nem szopott. Nem bírom feldolgozni hirtelen, itt sírok magamban! Segít valaki aki így járt?

Figyelt kérdés
Mindent összeeszek, iszok hogy legyen, de semmi eredmény! 4,5 hós most, a szivem szakadt meg, mikor az előbb szivta de semmi nem jött. Tápit vacsizott életében először teljes adagot. Napok óta szerencsétlenkedek, pótolgatom, a baba meg tök ideges, mikor nem jön a tej . Ugy felhúzza magát, hogy utána egyáltalán nem eszik még üvegből se, csak keservesen sír. Kész vagyok teljesen!!!
2009. márc. 12. 22:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Sokan jártunk így, sírtunk, is, de hidd el nem lesz semmi baj:) A babád így is nagyon jól fogja magát érezni, egészségesen fejlődik majd. Ne sírj, minden jót!
2009. márc. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
A legfontosabb, hogy próbálj ne idegeskedni rajta! Sajnos ez egyszer bekövetkezik a legtöbb anyukánál! Ha már egyáltalán nincsen tejed, ne kínálgasd a cicit neki, minél előbb próbáld a cumisüveggel barátkoztatni. Max próbáld fejni a tejcit, hátha lesz valamennyi, és azt is neki tudod még adni üvegből. Előfordulhat, hogy néhány nap múlva meg fog jönni a bajod, és attól apadt el a tejed. Én így voltam. Egyik nap még 900 ml volt, a következő nap pedig 100 is alig alig. aztán csinálhattam bármit, 3 napon belül teljes mértékben elfogyott. Nálunk megvolt már a 4 hós kor, és már kóstolgattunk a tejci mellett, ezért nem keseredtem el! Fel a fejjel! szeretni fog mindenféle fincsit a gyerkőc!
2009. márc. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne idegeskedjél,tudom milyen érzés ilyen voltam Én is,írtam is magamnak egy bíztatót amire ráírtam,hogy képes vagyok etetnistb...nagyon sokat bőgtem,anyatejet is vettem neki pótolni,aztán kb 5 hónapos lehetett amire bíztam magamban és most 11 hónapos a kisfiam és még szopizik!nyugogj meg!Minden az agyban dől el ha Te akarod megtudod csinálni,vissza fog jönni a tejcsi!Ügyes vagy!Kitartás!
2009. márc. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Annyira rossz:(( ja, üvegből csak fekve iszik, ahogy szopni szokott. Ezt hagyjam igy vagy ez is gáz???
2009. márc. 12. 22:16
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
22.15 vagyok,nem baj ha fekve iszik,de ha minnél többet fogod szoptatni annál több tejcsi lesz!Ne add fel!
2009. márc. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

More Milket próbáltad? Napi 4*2 és szoptass, szoptass. Ha emelett sem lenne... na olyan nincs:)

Nekem megháromszorozta a tejem. Egy a baja, hogy 6000 Ft, de ki bánja.

Lehet meg fog jönni és azért kevesebb a tej, nyugi. Nekem is volt jópár ilyen, most meg fejek annyi van. Kitartás, tudom, nagyon rossz, de ne add fel.

2009. márc. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen, már három hete szedem. Az elsőhéten még hatott, azóta mintha hiába szedném, de azért szedem. Próbáltam tgnap többet bevenni belőle, de semmi! Mondom én hogy velem van a baj!
2009. márc. 12. 22:30
 8/18 A kérdező kommentje:
Bár csak 4-et szedtem naponta... Ok, holnaptól emelem 4*2-re, hátha!!! Köszi a biztatást mindenkinek!
2009. márc. 12. 22:32
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet, hogy tényleg meg fog jönni? Nem tudom ez mivel jár, mert én még nem mensizek szülés után, de azt mondják kevesebb lesz a tej, majd visszaáll.
2009. márc. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Császáros voltam, majd nyolc hétig vérezgettem mire rájöttek, hogy maradt bennem valami.... Kikaparták... Azóta nincs vér, nem mensiztem, ugyhogy fogalmam sincs, hogy ez lehet- e a bibi, semmi alhasi jelét nem érzem:(
2009. márc. 12. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!