Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti értitek a barátnőtökön /...

Ti értitek a barátnőtökön / barátotokon / élettársatokon, ha sört ivott? Fogat mostam?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt este söröztem.

A barátommal is találkoztam, este meló után bedobtam 2 sört... a barátom nem szereti ha iszok.


arra lennék kíváncsi:

ha fogatmosok: érezni a sörszagot, vagy ilyen lehetetlen?

(megittam a sört, utána megmostam a fogam)


háttérinfó:

Találkoztam vele... a barátommal.. erre mi van? Megjegyzi, hogy "milyen furi szagod van"...


meg a szomszédban a gyerkőc is.


Úgy volt, hogy 18.00-ig melóztam (vendéglátós vagyok, így hétvégén is dolgozom) 5 nap dolgoztam egymás után párhuzamban, néha 6, néha 8, néha 12 órát (vasárnap -> csütörtökig, 5 nap, és ma péntek és szombaton szabadnapom van.


Csütörtök este bedobtam 2 sört,és mikor itthonról indultam el, épp összetalálkoztam a szomszédban lévő 2 gyerkőccel.

Az egyikük megjegyezte: mi ez a büdös szag?


Pedig direkt megmostam a fogam (a barátommal mentem találkozni, csütörtök este, mielőtt elkészültem, sminkeltem, azelőtt dobtam be két sört mert elegem volt már a melóból meg mindenből hogy folyton csak teperek, nyáron 50 fokban és hogy végre vége az 5 nap melónak, végre van két szabadnapom ihatok este meg lazíthatok...


erre ez van: le szeretnék menni az udvarra cigizni - lakótelepi lakásban lakom - és a szomszédból az anyuka + a srácok is mennek el otthonról, és az egyik kissrác megjegyzi hogy milyen büdös van...


és nem tudom, hogy érezhet rajtam sörszagot?

Fogat mostam, de parfümmel nem fújtam be magam.


Ha fogat mosok, elvileg a srác a mentolt érezné...


fontos a véleményük (albérlerben lakom,fontos számomra a jó kapcsolat a szomszédokkal)


Néha csak elegem van mindenből, ilyenkor bedobok 1 vodkát, egy felest

vagy 2 sört...


és lementem cigizni az udvarra, és a szomszéd kissrác azt jegyezte meg: milyne büdös van..


de nem tudom, 8 órán át melóztam tegnap, lehet este az izzadságszagomat érezte... passz..


arra lennék kíváncsi:

ha fogatmosok: érezni a sörszagot, vagy ilyen lehetetlen?

(megittam a sört, utána megmostam a fogam)


barátommal is találkoztam, ő is mondta milyen furcsa szagom van (nem büdös, de valami furcsa... a szomszéd kissrác használta a "büdi" szót)


Érezheti valaki a sörszagot úgy, ha az illető aki sört ivott, utána fogat mosott?


24/l



2018. aug. 10. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, érezni. Amíg ki nem ürül a testedből, addig szagod lesz.
2018. aug. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Én inkább a vendéglátós szagra gondolnék elsőre. Milyen ételek vannak ott, vagy miről van szó, mi ivódhat be ennyire akár bőrödbe?


Én dm-ben dolgoztam, az is belémivódott, csak azért pluaz járt, mert hogy annak milyen jó illata van 🙄 cska néztem, hogy mi van? Betegek vagytok... 😃


Pár sörtől max tényleg a leheleted lesz rossz szagú. Fogmosás után pedig tényleg már csak azt érezni, ha visszabüfized a korábban lecsúszott italt. Vagy csókolózás közben még érezni.

De az, hogy elmennek mellett, nyitott térben... az valami egészen más lesz. Nem a söröd szaga.

2018. aug. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
érezni, de nem ennyire. Meg csak két sört ittál szóval. A barátod az mást ő közelebb volt, azt érezhette.
2018. aug. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért kellett ehhez élettörténetet írni? Miért kellett ugyanazt a kérdést kb 5-ször leírni?

Igen, érezni, a cigiszagot is érezni, nem fedi el a gyors, félperces fogmosás, a sörnek meg talán erősebb is a szaga.

2018. aug. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!