Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Segitenétek barátnőtökön/barát...

Segitenétek barátnőtökön/barátotokon ha tudnátok hogy szingli és nagyon maga alatt van hogy összejöjjön valakivel?

Figyelt kérdés

Például ismersz egy szintén szingli félt, nagyon jól kijösztök, és ő is szeretne egy kapcsolatot már. Közben a barátnőd/barátod (haver) szingli és ő is maga alatt van, és szeretne egy kapcsolatot de nem jön össze neki.

Összehoznád őket vagy inkább kisajátitanád magadnak ezt a barátot?


Mindigis érdekelt hogyan vélekednek erről az emberek.

Én pl lennék olyan rendes hogy bemutatnám őket egymásnak.


2014. okt. 21. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak nem Debrecenben vagy környékén laksz? :D Csak a jösztök miatt gondolom ezt, tőlük hallottam először ilyen formában :D


Nos, igen, megpróbálnám összehozni őket valahogy.

2014. okt. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyváradi vagyok :)
2014. okt. 21. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Én annyira ezt nem pártolom.


Engem is összeakartak hozni nem egyszer srácokkal. Mindig kínos volt!!Jól sem én,de sem a srác nem jött ki.Amikor így ott hagynak,hogy jajj hagyunk titeket ismerkedni.


Nekem sosem volt még barátom.Barátnőm meg álladóan mutogatja a szingli haverjait.Nekem ez kínos.

2014. okt. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Így valóban elég kínos :D de ha nagyjából összeillőek, akkor annyira nem lehet gond. Meg először valami közös baráti programot szervezz, ahol nincsenek rákényszerítve egymásra, de tudnak beszélni, ha akarnak.
2014. okt. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!