Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan aki intelligens,...

Van olyan aki intelligens, mégsem veszi észre, hogy rosszul bánik az emberekkel?

Figyelt kérdés

Egyetértesz világnézetés stb terén..de kissé fura az eberekhez való viszonyulása. Ha felhánytorgatod, meglepődik. Mintha nem érzékelné, hogy sértő a viselkedése.


Lehet tényleg nem tudja, vagy amennyire okos, azt gondolnád direkt csinálja?


2018. aug. 11. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
pl. Sheldon Cooper.
2018. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is Sheldon jutott eszembe😂

De ilyen a Dr. Csontban Bones (Dr Temperence Brennen) is, ha valaki esetleg nézi.

2018. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy itt felmerült már a kommentek közt, lehet szó autisztikus vonásokról, ahol bizonyos szociális érzékenység hiányzik, társas készségekben van valakinek deficitje, emiatt nem viselkedik megfelelően az emberekkel. De konkrét dolgokat nem írsz, hogy mit értesz az alatt, hogy valaki rosszul bánik másokkal és fura a hozzájuk való viszonyulása... így akár még az is eszembe jut, hogy az illetőnek az érzelmi intelligenciája alacsony. Ez pedig más, mint az intelligencia.
2018. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Dr House .
2018. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Doktor House is ilyen. Amikor először láttam egy részt, azt mondtam: "Úristen, milyen faragatlan, orvos létére.".
2018. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy viselkedik az emberekkel? Milyen a viszonyulása hozzájuk?
2018. aug. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van. Hiába intelligens valaki, ha érzéketlen, erzelmileg sivár.
2018. aug. 12. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy sértő. Mi lehet a háttérben?
2018. aug. 12. 08:04
 9/9 anonim ***** válasza:
2 féle intelligenciát lehet mérni:mentális, értelmi és érzelmi intelligencia.Lehet valakinek magas intelligenciaszintje, és az érzelmi intelligenciaszintje alacsony, de lehet akár fordítva is.
2018. aug. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!