Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol lehet (interneten) magányo...

Hol lehet (interneten) magányos, ismerkedni akaró és egyben érdekes, értelmes, intelligens, intellektuális emberekkel beszélgetni?

Figyelt kérdés
Strangerst, AnoTalkot és hasonlókat már próbáltam, de elég színvonaltalan, csak unalmas, buta emberekkel futottam össze.
2018. máj. 27. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Tippelnék arra, hogy a fenti feltételeknek megfelelé egyedek elég jól el tudják magukat foglalni :)
2018. máj. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Írj nekem én az vagyok :-)
2018. máj. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sehol . Akár hány éves is vagy csak elmegy az időd ha abban reménykedsz hogy interneten nőt fogsz találni vagy barátot . Eleve nem azért vannak ott az emberek regisztrálva. Az egész társkeresés egy illúzió amit a leleményes marketingesek építettek fel pont azért hogy lehúzzák az ilyen magadfajta gyámoltalan embereket akik nem mernek társaságba menni .


Pl ott van a badoo ami egy színvonalasnak kinéző fiatalos pörgős oldal mégsem ír vissza senki ha ráírsz de a szép profilú nőkre rá se tudsz írni csak ha fizetsz .

2018. máj. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Örök dilemma, hogy egyáltalán megér-e annyit egy nő, hogy feladjam érte a szupi életemet...


nem mondom hogy biztos nem, de azért legtöbbször nem...

2018. máj. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyen emberek is vannak neten, persze nehezebben belefutni. Inkább személyesen próbálkozz, mozdulj ki.
2018. máj. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Én intelligens vagyok és épp azért unalmas is...:D
2018. máj. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Korod, nemed, lakhelyed? Írj, én is magányos vagyok.
2018. máj. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha bedobsz egy témát dumálhatunk :)

(nem ismerkedés céljából)

2018. jún. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem
2018. jún. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!