Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A keresztények miért utálják...

A keresztények miért utálják a Da Vinci kód című filmet?

Figyelt kérdés
2018. aug. 13. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nővérem keresztény konkrétan lelkész és nem utálja sőt mondok jobbat, megvette a könyvet és ajánlotta nekem.


Ne általánosíts.

2018. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi pontosítok, az egyház miért nem szereti?
2018. aug. 13. 12:04
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Az egyházat sem érdekli.


Ez egy film, semmit nem jelent. Max. nem tetszik, mert tiszteletlen.


A katolikus egyház őrült vagyonos és befolyásos világszerte, immáron 2000 éve. Szerinted, ehhez képest nem légyzümmögés egy akármilyen film? Még az sem.

2018. aug. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért, nem szereti? Nem hallottam tiltakozásról. Nem is lenne sok értelme, csak egy szimpla krimi, amiből tizenkettő egy tucat.
2018. aug. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En is katolikus kereszteny ember vagyok, nincsen ebben semmi, egy jo krimi, renek szineszekkel. Ennyi.
2018. aug. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Mert a könyvhöz képest a film kritikán aluli.

Én bírom Tom Hanks-et, neki is ez az egyik mélypont a karrierjében.

Egyébként gondold végig, de szeretnél valami olyat ami a számodra alfát és omegát jelentő rendszert alapjaiban kérdőjelezi meg és kritizálja?

Ugye, hogy nem

2018. aug. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A könyv jobb, mint a film, de ajánlom A rózsa nevét, az sem finomkodó téma, és szerintem a Da Vinci kód ahhoz képest szimpla akciófilm.
2018. aug. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!