Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utálják manapság ennyien...

Miért utálják manapság ennyien a muszlimokat?

Figyelt kérdés

2018. júl. 7. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Előitélet miatt. Én sem kedvelem őket..
2018. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Nekem az égvilágon semmi bajom nincs a muszlimokkal általánosságban véve.


Nekem kizárólag azokkal a muszlimokkal van bajom, akik százasával jönnek ide letelepedni, és a nyílt utcán csöveznek, mint anno. a Keleti pályaudvar teljes területén, szemetet hagynak maguk után, és hangosak, agresszívak, az adakozóktól kapott pénzt elfogadják, a tiszta ruhát / ivóvizet / élelmet meg a számukra "nem elég értékes" dolgokat visszakézből hajigálják vagy megtapossák.

2018. júl. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Mert nem titkoltan a világ iszlamizálása a céljuk.
2018. júl. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Würzburgi merénylő, manchesteri Ariana Grande koncert, orlandoi melegbár, moszkvai metrórobbantás, nizzai kisbusz... Vajon miért?...
2018. júl. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Ameddig eggyel sem találkoztam személyesen, nem értettem mi ez a nagy utálat feléjük. Aztán megértettem. Természetesen nem az összeset utálom, de sajnos már ott van bennem az előitélet. Némelyik leragadt az őskorban. Higiéniáról sokan nem hallottak, amikor szemtől szembe beszélsz vele és olyan rohadó bűz jön a szájukból, ami tele van fekete fogakkal, hogy szó szerint ökleltetni kezd a bűz. Testi higiénia sem erősségük sokaknak. Aztán ott a lenézés, hogy te egy senki vagy mert nincs 20 testvéred meg gyereked. Sokan meg csak a pénz miatt jöttek, dolgozni soha nem akarnak és rajtad röhögnek, hogy te munkában rohadsz napi 8+ órát amíg ő kirándulni jár.


A másik dolog meg a vallásuk. Kik robbantgatnak, meg fejszével vagdosnak embereket? Igen, a muszlimok. Én a katolikus vallást sem támogatom azoknál, akik extrémekbe mennek. Persze, legyen egy vallásod, hihetsz valamiben, de amikor már a vallásod visszahúz a középkorba és azt hiszed magadról, hogy te mindenki felett állsz, akkor már az inkább káros és mentálisan nem vagy stabil. Muszlimok meg ezerszer jobban kötődnek a vallásukhoz, mint a katolikusok. Például ismerek olyat, aki a gyerekeit nem vitte iskolába, mert kötelező a reggeli ima a mecsetben.


Vannak tisztességes romák, akkor miért utálja mindenki őket? A rossz tapasztalatok miatt és mert tudják, hogy a tisztességes, dolgozó fajta az ritka.

2018. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Azért mert Magyarországon iszlámellenes gyűlöletkeltő propaganda megy állami szinten. Az emberek 99%-ának nincs személyes tapasztalata muszlimokkal. Csak a médiából rájuk zúdított szenny alapján mondanak véleményt. Azok akiknek van tapasztalatuk, sokkal jobb véleménnyel vannak a muszlimokról. Én még nem találkoztam olyannal aki muszlim országban járt és ne jó tapasztalatokkal tért volna vissza.
2018. júl. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

"Az emberek 99%-ának nincs személyes tapasztalata muszlimokkal."

Ezt a százalékot honnan vetted, milyen forrásból? Társítanál hozzá linket?


Egyébként az utálat kulturális jellegű illetve nyilván közre játszik a személyes tapasztalat, illetve, hogy a külföldi/belföldi sajtó rendszeresen nyilvánosságra hozza, hogy most éppen hol robbantgatnak, ölnek, hogyan bánnak a nőkkel. Aki meg úgy gondolja, hogy a média ferdít velük kapcsolatban az menjen ki pár muszlim országba és utána legyen okos. Nekem van rokonom, aki járt már ilyen országokban és azt mondta, hogy média nagyon is finoman tálalja ezeket a szörnyű híreket, a valóság sokkal borzalmasabb.

2018. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is meg tudom erősíteni hogy Magyarországon nem ismerik az iszlám vallást illetve a muszlimokat. Százalékot nem mondanék de a 99% nincs messze a valóságtól. Személyes tapasztalat az nem ilyen hogy "láttam a tv-ben" vagy "ismerőstől hallottam". Van muszlim kollégád akivel együtt dolgozol vagy osztálytársad, esetleg szomszédod. Ezekre mondhatod hogy személyes tapasztalat. Mivel Magyarországon kevés muszlim él, személyes tapasztalat is kevés.



"Nekem van rokonom, aki járt már ilyen országokban és azt mondta, hogy média nagyon is finoman tálalja ezeket a szörnyű híreket, a valóság sokkal borzalmasabb."


Ezt pedig egyáltalán nem tartom igaznak, hacsak nem Szíriában vagy Irakban járt a rokonod. Sok muszlim ország kedvelt turista célpont ahová milliók utaznak. Én is most jártam egy muszlim országban és semmi rossz tapasztalatom nem volt. A hazai sajtó pedig szántszándékkal félrevezeti az embereket politikai okokból kifolyólag.

2018. júl. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!