Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert csinálta ezt?

Miert csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Falun vagyunk nyaralunk,és itt sok a roma család /nem vagyok rasszista csak leírtam mert a történet szempontjából fontos/ én szoktam járni futni és itt sincs ez másképp,elmentem futni,rendesen futó póló nadrág komoly futocipo,megbamultak az emberek nem szóltak semmit majd visszafelé látom h előttem kint az utcán egy apuka fog egy kislányt a kezében bent a kapuban pedig egy kisfiú /romak voltak/ az apuka köszönt ugye ahogy el futok kicsit elhuzodik h rendben elfussak,majd ránézek a benti kissracra az meg így elmosolyodik így majdnem nevetett de mégsem. Ez mitől lehetett? Nem hallottam h mondtak-e vmit mert zenét hallgattam. De miért mosolyoghatott?
2018. aug. 13. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nehéz megtippelni de szerintem tetszettél a kissrácnak.Nálam is volt ilyen eset,kicsit furcsa volt, azóta is jópárszor látott az illető de utána már észre se vett.Szerintem nem érdemes nagy jelentőséget tulajdonítani a dolognak
2018. aug. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kb ilyen 8-10 éves volt. Ha meg csúfolni akart volna akk mutogatott meg fujozott volna vagy ilyenek nem?
2018. aug. 13. 20:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Így van.
2018. aug. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugyanattól, amitől "megbamultak az emberek".
2018. aug. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, szerinted mi miatt lehetett? Szokatlan volt nekik h fut vki a faluban? Nem nagyon tudok másról aki futna itt
2018. aug. 13. 20:53
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Csak gondolam furcsa látvány voltál, ha ott falun amúgy nem nagyon szoktak futni az emberek. Lehet, hogy neki is tetszett a sport és ki akarja próbálni.
2018. aug. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Meg mint ahogy irtam h ha nem tetszett volna neki akk csúfolt volna meg mutogatott volna igaz? Mert a kisgyerekek ilyenek
2018. aug. 13. 20:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hogy azért.Szokatlan neki(k).
2018. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bocsi elvesztettem a fonalat utolsó :D miért mi volt szokatlan? Ne haragudj
2018. aug. 13. 21:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát hogy futottál.De a lényeg hogy semmiképo sem negatív reakció volt a kisfiútól.
2018. aug. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!