Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történt már veletek olyan,...

Történt már veletek olyan, hogy mikor lenyaltátok a kést, akkor megvágtátok a nyelvetek? Hogyan történt?

Figyelt kérdés

Folyton azzal riogatnak,hogy ha kell,ott az ujjam is,azzal lekanyarítom a sütemény töltelékét,ugyanott vagyok,miért nyalom le,könnyen megsérthetem a nyelvem? Az egyáltalán nem érdekli őket,hogy a kés lapjával csinálom csak ezt néha.

Szóval a kérdésem,hogy előfordult-e már veletek ilyen vagy hasonló jellegű baleset? Mesélnétek róla esetleg?



2018. aug. 14. 20:16
1 2
 11/14 Metionin ***** válasza:
100%
Mindig lenyalom de még sohasem vágtam el a nyelvem.
2018. aug. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk anyam szokta ezt csinalni, de tudtommal meg őt sem erte soha baleset. Ennek ellenere, en nem "szoktam rá" erre. Barmennyire is kicsi az esélye, minek kockáztatni?
2018. aug. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Még soha nem vágtam meg, eleve nem az éles késekkel szoktam a krémes dolgolat valamire kenni, amivel a húst vágom azt meg nem fogom nyalogatni.
2018. aug. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
#13 Persze hátén sem a húsos kést nyalogatom... :D
2018. aug. 15. 13:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!