Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Rejtett facebook-poszt?

Ha valaki neve alatt ott az "1 új bejegyzés", de semmi új az oldalán, már 2-3x volt ilyen, akkor elrejti előlem a posztjait? De ilyen akkor van, ha posztolás után változtatja meg a láthatóságot, miért nem eleve úgy állítja be, hogy ne lássam? Csak posztolás után jut hirtelen eszébe, hogy én is az ismerőse vagyok?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Facebook, bejegyzés, poszt, láthatóság, rejtett

2018. aug. 15. 18:02  Privát üzenet  

A válaszok

igen, igen ez egy ismert facebook bug!

Ez azt jelenti, hogy a posztot csak egykét embernek rakta ki, vagy csak téged tiltott le róla :/

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. aug. 15. 18:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tehát akkor az valószínűtlen, hogy ha mondjuk februárban lettünk ismerősök, akkor a legutóbbi januári posztját jelzi a face 2x pár hét eltéréssel?

# 2/4Időpont 2018. aug. 15. 18:35 Privát üzenet
Szerintem ez nem rejtett poszt, hanem csak simán bug. Régen többször csinálta nálam is több emberrel.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2018. szept. 24. 11:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nekem csak egynél és 98%-ig biztos vagyok benne, hogy előlem rejtette el, márcsak a bejegyzés dátumából gondolva, ill. egyéb körülmény okán.

# 4/4Időpont 2018. szept. 24. 11:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Facebookon hogy tudom megcsinálni hogy ha valakivel ismerős lettem azt ne mutassa az ismerősöknek?
Van facebookra macskaszűrő funkció?
Kasza Tibor facebookon mikor lájkolja a saját posztjait?
Ha facebookon nyílt csoporthoz csatlakozok és posztolok valamit oda akkor azt kik látják? Ez alatt azt értem hogy megjelenik-e nekik a kezdőlapjukon?
Mit jelent ha szám van az idézet mellett?
Mi a véleményetek erről a posztról?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!