Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nos a kérdésem elég hosszú lesz ezért köszönöm annak aki végig olvassa . Kezdem ott hogy suliban összejöttem egy sráccal még októberben . Jól megvoltunk , halálosan szerettem . Sajnos többször csúnyán összekaptunk és ezt már nem bírtam tovább

... Volt egy barátja aki nekem kezdett megtetszeni , és elég sokat beszélgettünk , többet mint a pasimmal . Nagyon jól alakult a kapcsolat , és a pasim már nem is érdekelt , amikor csókért nyújtotta a száját majdnem hánytam sokszor . Megmondtam neki facen hogy hagyjuk egymást békén , ne keressen stb . Azonban rá a szakításunk után látott a barátjával aki most már a pasim ... Odajött és cirkuszolt kb 300 ember előtt , azt mondta a pasimnak hogy végez vele , mindezt annyi ember előtt ... Kinevettük és mondtuk hogy így járt , saját magának köszönheti ezt . Mikor folytatódott a suli akkor sem lehettem együtt a barátjával mert féltünk hogy eldurran az agya , sajnos hajlamos rá mert egy idegbeteg állat . Miután volt ez az ügy rá 2 hétre kirúgták (ez egy másik ok) . Nagyon örültünk és végre nem kelett bujkálni stb . Azóta jól megvagyunk de mult héten megtudtam hogy vissza jön a suliba , nagyon meglepett és nem örülök neki . Tegnap véletlen összefutottam vele , és belemosolygott a képembe , ijesztő volt . Mit tudok tenni ? Nem akarok titokban kapcsolatot . ?


2018. aug. 16. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Feleslegesen ne ingereljétek. Látványosan ne enyelegjetek előtte, de azért bujdosnotok és titkolnotok sem kell.


Én már voltam az ő szerepében. Tudatosítani kell benne, hogy összejöttél a barátjával, és ezen nem tud változtatni, épp ezért ne bujkáljatok, vagy titkoljátok, de ne másszatok a képébe, ennyi.

2018. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
remelem eldurran az agya, nagyon remelem. :DD
2018. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem kell ingerelni . Felhuzza saját magát egyedül is... Kedves második . Köszi 😑 és miért is ?!
2018. aug. 16. 21:22
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Kemény lehet amiken keresztül megy.

Általában a nehézsorsuak ilyenek hogy suliba sem tudnak megfelelni de párkapcsolatban sem, igazabol mentőövet keresnek, de csak kudarcokat halmoznak saját maguknak.

Es visszajön és szembenéz megint vele. A sulival, a boldog röhögő exszel, a kudarcaival.


Embertelen amiken át megy. Én nem birnám bevállalni hogy ahonnam kirugtak visszamenjek es megprobáljam ujra, es nézzem végig a képembe röhögő exem amit elcsesztem mert zűrös a hátterem az életem, es mindezt emelt fővel.


Lehet aljasnak látod őt, én egy hősnek.

2018. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amit tegyél, kerüld el. Valoban más valo hozzá.
2018. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valójában kicsit már bánom hogy megaláztuk meg a képébe röhögtünk többen is ... És ez miatt is tartok tőle , jó megtudom magamat védeni meg minden , barátaim is vannak de úgysem fogja érdekelni , pláne hogy ő mindig is egyedül volt ... De ami a legjobban aggaszt az hogy nem tudom mit akar . Hős ? Az én szememben egy szánalmas senki , akit csak sajnálni lehet mert egy nyomorult ...
2018. aug. 16. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!