Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek bemenjek dolgozni?

Szerintetek bemenjek dolgozni?

Figyelt kérdés

1,5 honapja dolgozom lassan egy irodaban.

Eddig 1x kellett hamarabb elkeretoznom mert orvoshoz mentem,es tegnap pedig nem mentem be mert olyan szinten begyulladt a fulem,hogy hajnalban arra ebredtem,hogy kegyetlenul faj.

Ha jobb oldalra ha balra fekudtem,de meg haton is annyira fajt hogy azon gondolkodtam kihivom a mentot. Borzalmas volt.

Elmentem orvoshoz ezert tegnap aki rakott bele gyogyszeres kotest de kiesett mert eleg hanyagul tette bele. Ma mentem vissz a doktornohoz es rahuzodott az allkapcsomra a gyulladas. Nem birom osszezarni a szam.

A hangulatom egyebkent jo csak a fajdalom miatt ingerultebb vagyok kicsit.

Az agyamig felnyomta ma a doktorno a gezcsikot,kaptam antibiotikumot es holnap vissza kell mennek de kikototte,hogy delelott. Mert ma direkt este mentem,hogy betudjak menni dolgozni.

Szerintetek mit tegyek? Probaidos vagyok ugye,es nem akarom hogy azt mondja a fonokom hogy viszlat.

De viszont most igy menjek be? Raadasul ugye 9-re kene bemennem dolgozni es a doktorno 8-tol rendel. Ha nyolcra bemegyek meg akkor is elkesek melobol.

Mit tegyek?

Tokre felek...

22/L


2018. aug. 16. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
szólsz a főnöködnek IDŐBEN hogy a doki reggelre rendelt vissza, és késve, de bemész dolgozni.
2018. aug. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Higy szoljak IDOBEN ha ma este derult ki hogy holnap mennem kell vissza orvoshoz?!?!
2018. aug. 16. 21:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Reggel ne menj dolgozni, hívd fel a főnököd, és mondd el, hogy miért nem tudsz most menni, és doki után meg tudod mondani, mikor mész legközelebb. Egy normális minkahelyen nem akarják, hogy betegen dolgozz, ugyanis nem tudsz odafigyelni igazán, nem vagy hatékony. Ráadásul lassabban gyógyulsz, ami senkinek nem jó.
2018. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!