Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek bemenjek ma éjjel...

Szerintetek bemenjek ma éjjel dolgozni? Nem bírom

Figyelt kérdés
diák munkán vagyok egy gyárban. autóalkatrészeket kell összeraknom egy táblán ami folyamatosan megy. 650 ft az órabér. abból még nemtudom mennyit vonnak le adóra meg a melódiákos közvetítő cég. 3 ember feladatát kell egyszerre csinálnom, mert nem vesznek fel elég munkást. nagyon meleg van és alacsony a vérnyomásom (erre gyógyszert is szedek mert pajzsmirigy alulműködésem van) pisilni nem mehetek ki. szünetem egy 15 perces van meg egy 10 perces. ma felkeltem délután és folyamatosan szédülök, hányingerem van, nagyon rosszul vagyok pedig még be sem mentem dolgozni. szerintetek bemenjek? nem akarok gondot okozni a munkatársaimnak. 20/L (van érettségim)
2016. jún. 8. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Oh, egy MelóDiákos! Pacsi! Én is náluk vagyok :)
2016. jún. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért ne már a munkatársaid legyenek az elsők, hanem te.
2016. jún. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az alapján amit leírtál faképnél hagynám a munkahelyet. Legalább megtapasztaltad milyen sorsuk van a kínai munkásoknak.

Attól hogy diák vagy még rendes körülményeket kellene kapnod és normális bért. A diákmunka nem a diákoknak jó hanem a zsírdisznó gyárosoknak. Meg a diákmunkák szervezőinek akik azt hiszik hogy milyen jó a diákoknak hogy zsebpénzt kereshetnek közben ezek a szervezetek is lenyúlják a részüket.

20 évesen már lazán elmehetnél egy rendes munkahelyre is.

2016. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!