Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok tényleg zavar benneteke...

Lányok tényleg zavar benneteket ha egy srác alacsony? Ha helyes intelligens akkor is?

Figyelt kérdés
2018. aug. 16. 21:56
1 2
 1/16 anonim válasza:
Attól függ mennyire
2018. aug. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
155-160centire gondolok.olvastam sok helyen hogy zavarja a lányokat.Nem értem miért
2018. aug. 16. 22:01
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Nekem kellemetlen, ha lefelé kell nézni rá beszélgetés közben, akkor is, ha semmi közünk egymáshoz.
2018. aug. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Én alacsony vagyok, de azontúl, hogy megjegyzik az emberek, nem ért semmilyen hátrány, mivel a belső értékeimmel kompenzálni tudom. Egy olyan nővel egyébként sem lennék együtt, aki annyira felszínes, hogy elutasít, ha nem vagyok nála magasabb.
2018. aug. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudok férfiasnak látni egy olyan férfit, aki egy fejjel alacsonyabb nálam, de nem kötelező minden alacsony pasinak magas nőkkel kezdeni.
2018. aug. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
18%
Igen, mivel nem találom őket vonzónak. Ahhoz, hogy vonzódj valakihez a külső is fontos. Egy tőlem alacsonyabb férfira pedig nem tudok potenciális párként tekinteni.
2018. aug. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
#5 és #6: Milyen magasnak kell lennie egy férfinak legalább a szemetekben? Ha a magasságán kívül minden mással elégedettek lennétek, akkor is elutasítanátok?
2018. aug. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%

7. Minimum velem egymagasnak. De az ideális, ha 10-15cm-el magasabb. 163cm vagyok, nem tartom nagy elvárásnak, hogy a másik is elérje a férfi átlagmagasságot :)


Hívott már randira tőlem alacsonyabb haverom. Elutasítottam, kedves, aranyos, nem vonzódom hozzá. Ha a túlsúlyos barátom hívna randizni ő is kosarat kapna. Barátnak tökéletesek, de szexuálisan nem tartom őket vonzónak, hiába vagyunk nagyon hasonlóak.


Szerintem reális elvárásaim vannak férfiak terén, ha csak a testalkatot és magasságot nézzük szinte minden 2. korombelire aztmondhatnám, hogy megfelelő.

2018. aug. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is a velem egy magasat vagy magasabbat preferálom, de azért egy 5-10 centivel alacsonyabb férfit nem valószínű, hogy elutasítanék, ha egyébként minden másban megfelel. Nem lehet annyira lesarkítani a témát, hogy "x paraméterekkel rendelkező férfit biztosan elutasítanék", mert nem futószalagon utasítgatok el férfiakat, egyedi esetek vannak, ha valaki pont a "lelki társam", akkor hajlandó vagyok figyelmen kívül hagyni bizonyos preferenciáimat. Hiába pontoztok le, a férfiak soha nem fogják megérteni, hogy a nők nagy többségének az a vonzó, ha a férfi náluk magasabb, határozottságot, dominanciát, biztonságot sugall. Egy alacsonyabb férfi lehet jóképű és a maga módján vonzó, én személy szerint nagy valószínűséggel mégsem fogom keresni a társaságát, mert számomra nem annyira férfias és engem kifejezetten taszít, ha nekem kell a férfiasabbnak lennem ismerkedés, párkapcsolat során. Ettől függetlenül ahogy már írtam, nem kötelező direkt nálad 30 centivel magasabb nőkkel ismerkedni, rengeteg 150-160 centis nő van, náluk nem lesz probléma a férfias kiállás hiánya. Egy férfinak kb mindegy, egy alacsony nő cukcsimukcsi és ölelnivaló, egy magasabb nő pedig izgalmas és szexi (bár el tudom képzelni, hogy még ha nem is mondja ki konkrétan, sok férfit zavarna, ha egy nő jelentősen magasabb nála). Egy nőt nem feltétlenül a cukiság és az ölelnivalóság vonzza egy férfiban.
2018. aug. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én alacsony lány vagyok, de nekem is a magasak tetszenek. Nem választottam ezt a vonzódást. Van, akinek meg én nem tetszem egy csomó dolog miatt, és? Nem kell mindenki imádata.
2018. aug. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!