Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi legyen az új életcélom?...

Mi legyen az új életcélom? Legyél kedves javasolj valamit.

Figyelt kérdés

kéne vmi értelmes cél az életembe mert miután elértem egy rakat tervemet ott tartok, hogy csak túl messzi célokat irányoztam elő..(pl.: első mrd megszerzése, külföldi cégek alapítása, szabadalmak)


kicsit úgy érzem, hogy jobb lenne nyugisabb dolgokat csinálni..mintha ezeket a célokat már a társadalom tenné rám mint elvárás, holott szabadságrajongó vagyok.. talán egyedül a kapcsolat és család nem az én műfajom..egyébként szeretek pörögni, szervezni, ötletelni és ingyen csinálni dolgokat..de ne csak ezek legyenek szempontok..


légysz minél több ötletet


25F


2018. aug. 16. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Segíts elhiresztelni, hogy a fekete macskákat elcsapni (gépjárművel) még nagyobb szerencsétlenség, mintha csak simán átmegy előttünk az úton.

Tudod, hány szerencsétlen macska veszíti életét évente azért mert fekete bundával született ?

Nagyon sok macskát csak azért elcsapnak a barbár autósok hogy, nehozzon rájuk bajt. Ez szerintem undorító. Végül is mit tehet róla szegény macska hogy fekete ? Nekünk például épp ezért nem lehet fekete macskánk mert ahány volt idáig mindet elcsapták. Fényes nappal is!!! Szóval változtassuk meg ezt a babonát! Mentsük meg a fekete macskákat !

Ez egy igen nemes feladat ha már annyira unatkozol.

+ Javaslom hogy tanulj nyelveket. Annak a későbbiekben is hasznát veheted akár.

2018. aug. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Hát melós családban felnőve, én sosem vágytam nagy tervekre, mint amilyeneket említesz, ezekbe komoly tőke kell.


Engem érdekel a technika, sebesség, versenysport, hobbi/utcai szinten csinálom is a lehetőségeimhez képest és amennyire az anyagiak engedik, épített quattro-val, és egy gsxr-el is vadászok más "pilótákra"

2018. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

- Fuss le egy maratont (nem kell világcsúcsot)

- Tanulj meg egy nyelvet (társalgási szinten)

- Tanulj meg egy hangszeren játszani (nem kell virtuózzá válni)

- Vállalj önkéntes munkát külföldön

2018. aug. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Magyar nyelv elsajátítása, ami magában foglalja a fogalmazási készség fejlesztését, írásjelek megfelelő használatát, nagybetűs mondatkezdést, és társait. Határozottan hasznodra válna.
2018. aug. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75% Mii? ez komoly? Minap rohant át előttünk egy fekete macska, barátom alig győzött fékezni, teljesen megijedt, hogy elütheti.
2018. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 bárcsak mindenki így gondolkodna...
2018. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"...mondatkezdést, és társait."


nehéz ám a magyar:D

2018. aug. 16. 23:14
 8/9 A kérdező kommentje:
"..., és..."
2018. aug. 16. 23:16
 9/9 anonim ***** válasza:
1. válaszoló, ez komoly? :( A mi egyik cicánk is fekete, belehalnék, ha történne vele valami :'(
2018. aug. 17. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!