Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincs semmi motivaciom,...

Nincs semmi motivaciom, eletcelom. Van kiut?

Figyelt kérdés

19 eves vagyok. De mar legalabb 3 eve erzem ezt. Barataim nincsenek.

Tanulo vagyok meg, de nem erzem a motivaciot, hogy en minek tanuljak, mikor ugyis egyedul fogok meghalni, magamnak meg eleg akar a havi 150 ezer forint is, hogy el eldegeljek. Hobbim nincs, nap legnagyobb reszet ertelmetlen dolgokkal toltom ki. Legtobbszor ahhoz sincs motivaciom, hogy ki keljek az agybol. Es ez nem azert, mert lusta vagyok, hanem mert minek keljek ki. Hiszen ez a napom is ugyanolyan unalmas szar lesz mint a tobbi. Nem jarok el itthonrol semerre, mindig itthon vagyok, mivel senki nem hiv sehova. Nem kivancsi ram senki. Amit meg is ertek, en sem lennek egy ilyen unalmas emberre kivancsi. Nem is tudom igazan, hogy akarok-e ebbol kiutat. Mar beletorodtem, hogy ez jutott nekem. Azt meg ha mondjam el, hogy tobb egeszseg ugyi problemam js van, amik miatt az onbizalmam 0. Ezert meg beszelgetesre is keptelen vagyok. Legtobb beszelgetesemet gyorsan lezarom, ha van ra esely igennel vagy nemmel. Nem tudom meg mit felejtettem ki, ha eszembejut, akkor leirom kommentben.


2018. aug. 10. 01:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem is akarsz változtatni akkor mi a kérdés?
2018. aug. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van kiút. Fejlődni kell. Csinálni valamit mindig.
2018. aug. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!