Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hölgyem! Takarítás során az...

Hölgyem! Takarítás során az kezelt helyiség működőképes világítótesteinek hány százalékát működteted?

Figyelt kérdés

Anyám, nővérem és hugim átlagosan 102 körül teljesít. A takarítás befejeztét követő 2 órával egybeszámítva ez az arány 98 körüli.

Kérdeztem az okát de mindig befulladt a párbeszéd.

Persze, hogy zavar.


2018. aug. 17. 09:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*a (fenébe)
2018. aug. 17. 09:41
 2/12 Miss Endzsi ***** válasza:
100%

Nyílván ha takarítom a fürdőt felkapcsolom a villanyt is, hogy lássam mit csinálok....

Egyébként ha ez téged ilyen formában zavar, miért nem takarítod te ezeket a helyeket?

2018. aug. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem kapcsolok villanyt, mert nappal takarítok. Csak, ha az előszobát mosom fel, akkor,míg nem végzek, mert az eloszoba nappal is sötét. De amint végig érek, eloltom az az egy villanyt is.


Mosogatásnál kapcsolok a konyhában egy kis neont, mert jobban látom, tiszta - e a tányér.


29/n.

2018. aug. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
A kerdes az hogy hany szazalek mukodik, majd kijon 102 korulire? Ez engem erdekelne hogy lehet valamit 102 szazalekon mukodtetni? Jelen esetben eg az osszes villany, es meg pluszban visznek zseblampakat is?
2018. aug. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kössz Endzsi a bizalmat!

Az nem én vagyok aki most sértődötten leírja, hogy "szoktam takarítani"..


Szerintem a lámpák nem a felmosás szárítására lettek tervezve de hát mit mondjak, emberi találékonyság..

2018. aug. 17. 10:33
 6/12 A kérdező kommentje:
ha mondjuk lóg a fogason egy fejlámpa akkor így járt, kénytelen részt venni..
2018. aug. 17. 10:34
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az előszoba sötét, matt a kő, és égve hagyom ott a villanyt. Nem szárítás céljából, hanem a víz visszaveri a fényt, és látom, hogy megszáradt-e már.


Esetleg lekapcsolod a villanyokat?

2018. aug. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Miss Endzsi ***** válasza:
Na meg ha felmosás után leakarnám kapcsolni a villanyt, át kéne taposnom a folyosón... :D Ami száradna szerencsétlen magától.
2018. aug. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Amíg a szobában vagyok, akármelyikben, fel van kapcsolva a legtöbb fényt adó lámpatest. Ha nem maradok ott tovább, akkor lekapcsolom.

Százalékot nem fogok neked számolni, ha nem baj. Lényeg a lényeg, nem pazarolok áramot.

2018. aug. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Te most komolyan azt hiszed, hogy a felmosóvíz szárítása miatt kapcsolnak villanyt? Hát, ha igen, akkor már értem, hogy jön ki a 102 százalék is, mert ritka elbaltázott logikád van :)
2018. aug. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!