Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Családlátogatás során véletlen...

Családlátogatás során véletlenül egy 34 évesnek csókolommal köszöntem 20 éves létemre szörnyen gáz igaz?

Figyelt kérdés
Félek, hogy nagyon megsértettem és nem fogja többé elfelejteni.

2018. júl. 17. 00:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ma egy 35 körüli pasas köszönt kézcsókkal a lépcsőházban. 23 éves nő vagyok, sportgatya és takarítós póló volt rajtam, a kukát vittem le. Nem tudtam hova tenni, visszaköszöntem és ennyi. Picit vicces.

Úgy vélem, hogy ez nem brutálisan sèrtő, inkább abszurd. Engedd el, ha hosszú napja volt, akkor nem is nahyon emlekszik rá

2018. júl. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az gázabb mikor nekem köszöntek csókolomot fiú létemre 18 évesen. Hosszú volt a hajam és összekevertek anyámmal :D de hozzátartozik az igazsághoz hogy a csávón szemüveg volt tehát lehet alapból rosszul lát, mondjuk ettől még kínos volt a szituáció.
2018. júl. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
1, Ez tök rendben van, elvileg így illene, mert már nem vagy gyerek és nőszámba vesz.
2018. júl. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Kb 18 éves kortól már hagyni kell a csókolomot.


Egyik családtagom 25 éves. Mindenkit magáz akivel olyan közegben találkozik,hogy nem törvényszerű a tegezés. Max. a közeli korhatárral tegeződik. Ha mondják,hogy tegeződjenek, persze, de anélkül egy pasi nem tegez le egy nőt, idegenként, +5-10 évtől.


De a csókolomot felejtsd el, max annak hagyd meg akit kiskorodtól ismersz, és kb. nagymama korú.

2018. júl. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz! Szerintem ahogy kilépett az ajtón már el is felejtette.
2018. júl. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem valami besavanyodott idióta, akkor jót nevet rajta és kész - én legalábbis így vagyok az ilyesmivel. Nekem sokkal inkább érdekesebb, hogy fordított esetben a korodbeli lányok fennakadnak azon, hogy alapvetően idegen, fiatal férfiak, hivatalos helyzetben kezét csókolommal köszönnek nekik.


31F

2018. júl. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgasd fel magad, biztosan túlteszi magát rajta az illető :D

Még 20 évesen kutyasétáltatás közben egy 12 - 14 éves kisfiú csókolommal köszönt. Mondtam neki, hogy tegezzen nyugodtan. Erre azt válaszolta, hogy én is tegezzem őt nyugodtan :D Napokig nevettem rajta :D

2018. júl. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve 15 évesen véletlenül csókolommal köszöntem két 18 éves lánynak.fuuu szerintem én jobban szégyenkeztem a figyelmetlenségem miatt XD

Főleg miután meghallottam, hogy megkérdezi az egyik hogy" ilyen idősnek nézek ki ??"

Hazáig küszködtem a nevetéssel.

2018. júl. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam hasonló helyzetben, mint az utolsó, csak én 11 évesen csókolomoztam két 15évesnek, nagyon gáznak éreztem utána 😂 (amúgy nem az, egyébként legtöbbször az ember nincs tisztában, kit tegezhet vagy kit kell magáznia)
2018. júl. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

A 34 évesek még legtöbbször tegeződnek a náluk fiatalabbakkal (40 alatt már nem divat a magázás meg a csókolom, mondom ezt én 38 éves férfiként, mert én is csak tegeződni tudok a nálam fiatalabbakkal), de amúgy nem hinném, hogy ez egy pillanatnyi fennakadásnál nagyobb zavart okozna. Amúgy hogy alakult a helyzet? Szóba áll még veled az illető? https://www.youtube.com/watch?v=J1A9q9JBJyo

2018. dec. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!