Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az emokról?...

Mit gondoltok az emokról? Erről a stílusról? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
[link]

2018. aug. 17. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Gyerekes dolog, kamaszoknak vicces, én a lehető legritkábban használom, akkor is csak a hülyéskedésre.
2018. aug. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Azt, hogy lejárt trend.
2018. aug. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tetszenek az olyan lányok. Persze ha nem fogja őket a mágnes.
2018. aug. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2004-ben sem voltak menők. Azóta elment 14 év.
2018. aug. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sok időt elvehet ennek a külsőnek, hajzatnak a fenntartása, ápolása, erre meg csak a tiniknek van idejük.
2018. aug. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy sokoldalú téma.

Tegyünk pár dolgot tisztába: Az emo (emotional) eredetileg egy zenei irányzat, a punk zenéből alakult ki, csak a rosszul működő rendszer elleni lázadás, az elnyomó hatalom ellenes véleménykifejtés helyett sokkal inkább előtérbe helyezték a személyes érzelmeiket, és az emberi gyarlóság ellen fejezték ki nemtetszésüket.

A punk buzdító, életteli, erőteljes hangzásából és szövegeiből egy melankólikusabb, szomorúbb, érzelmesebb dallamokra építő műfaj alakult ki.


Eredetileg az emosok azok, akik kirekesztve érzik magukat, érzékenyebbek az átlagnál, az emberi gonoszság és a nemtörődömség ellen lázadnak. - Ez szerintem egy nagyon becsülendő gesztus, és mélyen egyet is értek vele.


Aztán vannak a mai divatemosok, akiknek a világon semmi közük nincs ehhez a látásmódhoz, életszemlélethez, egyszerűen csak tetszik nekik ez az öltözködés. - Ezeket egyébként az "igazi" emosok is gyűlölik.


Előbbivel egyetértek, az utóbbit pedig elítélem.

Az öltözködésükkel semmi bajom, már azokéval akik nem csak a divat miatt öltözködnek úgy, ahogy.

Sajnos mára már a divatmajmokat tekintik emosoknak, mert ők vannak nagy többségben, és őket is ítéli el a hétköznapi ember, nem pedig azt amiből ez az egész létrejött. Az ideológia elmaradt, a felszínesség megmaradt.

2018. aug. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

A stílussal nincs gond..

Csak bunkók. Legalábbis jófej emóval még nem találkoztam..

2018. aug. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én is az vagyok (félig), ennek a sok iskolai megaláztás adott utat. Legalább az emok tudják, hogy nem egy hippi-hoppi világban élünk, mint ahogy egyesek hiszik. Ha megakarok nyugodni akkor egy kis emo rap (R.I.P. Lil Peep) segít.
2018. szept. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen stílusú lányok tetszenek de eggyel sem találkoztam még sajnos.

Maga a műfaj mindig is közel állt hozzám, bár öltözködésben fiúként nem követtem. Max annyi hogy van Story of the Year-es pólóm, mert az egyik kedvenc bandám.

Most már lassan 30 leszek, de van néhány emo zenekar ami sokat jelent nekem és pár éve fogtam fel igazán mi is az az emo életérzés. Persze a zenéket régebben is hallgattam, csak most már fel is vállalom mert nem kell egy hülye osztályközösség miatt szégyenkeznem.

2018. okt. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én emós/punk vagyok...bár elég nehéz annak lenni 2019 ben... tényleg eléggé kiment a divatból...bár én nem is divatból vagyok az hanem mert szeretem ezeket a zenéket meg ezt a stílust... viszont ahoz hogy így öltözködjön valaki egy ilyen előitéletes világban ahhoz azért eléggé bátornak kell lenni... engem szerencsére viszonylag elfogadnak íg is és nincs sok bajom belőle... viszon mivel ez a stílus már nme igazán létezik ezért még nem találkoztam hasonló érdeklődésü emberekkel...és ez nagyon bánt mert egyszer nagyon szivesen beszélnék már végre a kedvenc bandáimról is valakivel...
2019. nov. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!