Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Duci nö is lehet szép, szexi...

Duci nö is lehet szép, szexi es vonzò, ha igen mitöl az?

Figyelt kérdés
170/64ducinak számit? Mi a különbség a telt,duci és kövér közt?
2018. aug. 17. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Neked súlyos testképzavarod van. Maximum ha 16-30 között vagy, mert akkor valóban sok ez a súly. Úgy 10 kg-val.
2018. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Dehogy sok. Ez még az élvezhető kategória.
2018. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A súlyoddal az ég világon semmi probléma sincs, az a legjobb, ha egy nőn van egy kis fognivaló, ez még messze nem kövér, tehát vonzó lehetsz, igen.

Teltnek azt a nőt nevezném, akin látszik, hogy van pár kiló felesleg, a duci viszont számomra csak a kövérnek egy eufemisztikus alakja.

2018. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy elhízva. 170 cm-hez 60-65 kg az ideális. Én is 170 cm vagyok és 68 kg és meg se látszik rajtam ez 2-3 kg felesleg.
2018. aug. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak mert 46kilorol hiztam ennyit,eveszavar miatt es rettentöen undoritonak tartom magam,mert izom nincs rajtam (még!)tehat ugy kepzeljetek el,hogy nagy tehen testalkat,tehat hatalmas mell,van hasam is nagy comb es vaskos vadli:(szoval nem valami csini. Most a legfontosabb,hogy be tudjak allni egy rendszeres eletmodba,tehat fogyni tuti nem fogok,reelem majd kesobb,mert igy tenyleg nem erzem jol magam:(mozgast mar elkezdtem. Milyen mozgast ajanlotok amitöl nem keszek még nagyobb,megis jicsit formalja az alakot?
2018. aug. 18. 09:25
 6/7 anonim ***** válasza:
5 Anorexciával-bulimiával kűzdesz?
2018. aug. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudsz esetleg linkelni valamilyen képet, hogy lehessen mihez viszonyítani? Vagy akár privátban egy olyan képet, amiről nem vagy felismerhető.

Önmagában az a két adat nagyon kevés, amit leírtál, és az alapján bőven lehet csinos alakod, viszont ha valamilyen evészavar is állt a háttérben, az jócskán hozzátesz, hogy a saját magadról kialakított kép negatívabb legyen a valóságnál. Például az, hogy a melledre és a combodra híztál kifejezetten előnyösen hangzik, és az sem probléma, ha van egy kis pocakod, tehát így nagyon nehéz elképzelni, hogy pontosan milyen lehetsz, és hogy mennyire vagy telt.

2018. aug. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!