Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek mi a legszebb...

Fiúk! Nektek mi a legszebb száj ideál?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy a fiúk szemébe a telt vagy vékonyabb női száj a szebb. Az én szám hasonlít pl. Angelina Jolie szájára, szóval telt.

2018. aug. 4. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
A telt mindenképp jobb,nem hiába van ajakfeltöltés,de ajakleszívás az nem nagyon .Angelináé, az jó .Az az igazi szopós :D
2018. aug. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ne legyen kacsaszája,hogy a felső ajak vastagabb mint az alsó. Sőt mára már a kicsit vékonyabb ajkak tetszenek, mint amilyen neki is van:

[link]

2018. aug. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
14:56-os. Szerintem annak a lánynak se vékony se vastag ajkai vannak, inkább közepesnek mondanám. Egyébként az én felső ajkam nem teltebb mint az alsó, hanem szinte egyforma vastagságúak, csak egy picit vékonyabb a felső. (De ha nem rám céloztál akkor bocsii) A barátom azt mondta, hogy ha szép formája/külalakja van, akkor mindegy hogy milyen vastag.
2018. aug. 4. 15:22
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Amelyik a farkamat fogja körbe.
2018. aug. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:

Szépen kérlek tartsd meg magadnak az ilyen típusú szövegeket, mert konkrét választ várok és nem vagyok kíváncsi a perverz gondolataidra. Köszönöm.

2018. aug. 4. 17:22
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

4-es

Neked Maria Geronazzo-t ajánlanám!:))

[link]

2018. aug. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Nekem telt, de csak termeszetes szaj!
2018. aug. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
telt száj :) oda vagyok értük:)
2018. aug. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!