Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért írta, hogy tetszettem neki?

Miért írta, hogy tetszettem neki?

Figyelt kérdés

Nemrégiben bejelölt egy srác, akivel egy faluban nőttünk fel. Jó emléleim vannak róla, sokat beszélgettünk, aztán ő lezüllött...

Ma este ráírtam, hogy mégis miújság vele? Erre írta, hogy megvan meg ilyesmi sablonszöveg. Aztán elkezdte, hogy nagyon sajnálja, hogy régen csúfolódott, piszkált, de tetszettem neki. Nem tudta gyerekként ezt elmondani, ne haragudjak.

Neki is van barátnője, nekem élettársam, gyerekeim (bár ezt nem tudja, mert régen beszéltünk és most nem kérdezte én meg nem írtam, mert nem beszéltünk annyit). Akkor mégis ez miért volt lényeges?


2018. aug. 17. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Mert meg akar dugni, mi másért. Ugye csak megjátszod a kerek szemmel csodálkozó kicsi lányt, aki hamvas arccal pirul egy “tetszettél” hallatán, és elönti a melegség odalent...
2018. aug. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom furdalást érzett, hogy akkor még emiatt bántott, holott nem érdemelted meg. Le akarta írni, hogy megnyugodjon a lelkiismerete, semmi több. :)
2018. aug. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én nem emlékszem, hogy piszkált volna, ezért nem értem. Oké, voltunk táborban, ott mindig vannak odaszúrkálódások... De ennyi. Ez ilyen. Ezenkívül csak a beszélgetéseinkre emlékszem.


Szexet nem akarhat, messze lakunk. :)

2018. aug. 18. 00:10
 4/7 anonim ***** válasza:

hát pedig ha az első válasza nem igaz, akkor a lezüllése után egy nagyon jó emberré vállt, és bánja minden rossz kijelentését a múltban, amit próbál rendezni önmagával, a világgal, Istennel, és mindenkivel.

Vagy meg akar dugni.

2018. aug. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor így járt. Én nagyon rossz emberismerő vagyok...de azt gondoltam, hogy összekever valakivel. 😂
2018. aug. 18. 06:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván ő sem emlékszik piszkálásra, de valahogy csak szóba kellett hozni a régi vonzalmat, amire ha ráharapsz, jöhetett volna az átkötés, hogy még most is csini vagy, bárcsak az ő párja is így tartaná magát, egyébként a kapcsolatuk is romokban, de bezzeg veled mennyire jó beszélgetni, te igazán megérted őt, bárcsak előbb kimondtátok volna őszintén ezeket a dolgokat... és esetleg nem akarsz találkozni, semmi rosszra ne gondolj, csak annyira jó lenne élőben kidumálni magatokat, úgy érzi mintha a lelki társa lennél. Vagy valahogy hasonlóan, klasszikus beetető szöveg félrelépőknél.
2018. aug. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez nem hangzik jól, de köszi. :)
2018. aug. 18. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!