Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon tetszettem neki?

Vajon tetszettem neki?

Figyelt kérdés
Multkor a buszon leültem egy egész csinos fiatal lány mellé. Kb 20 perc utazás után véletlenül a vállaink összeértek, de ő nem húzódott el. Így utaztunk még nagyjából 5 percig, aztán le kellett szálljak sajnos. Szerintetek ez tudatos volt a részéről? Ti a lány helyében hogy reagáltatok volna?
2017. aug. 18. 00:51
 1/7 A kérdező kommentje:
23/F
2017. aug. 18. 00:51
 2/7 anonim válasza:
Lehet hogy valamiért biztonságban érezte magát veled. Ha mégegyszer mellé ülsz, próbálj beszélgetni vele. 19F
2017. aug. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Sose szalaszd el az ilyen lehetőségeket, nem veszíthetsz semmit, beszélj vele.
2017. aug. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
95%
Á megvan miért írt ki délután egy lány olyan kérdést, hogy:"Szerintetek aki a buszon nőkhöz dörgölőzik, az meg is erőszakolt volna, ha nem lököm le a buszról?" :D
2017. aug. 18. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Pff,istenem..
2017. aug. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 DollarDog ***** válasza:

"Kb 20 perc utazás után véletlenül a vállaink összeértek, de ő nem húzódott el"

Ebből még nem lehet semmi komolyabb következtetést levonni!

Lehet bejöttél neki és valahogy fel akarta kelteni a figyelmed, de az is lehet hogy csak neki úgy volt kényelmes!

Ez ugyanaz a téma mint a "összeért a kezünk,vegyem feleségül?" :D

2017. aug. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet meg kellett volna szólítanom, csak az a baj hogy elég félénk vagyok én is, és nehezen tudok beszélgetést kezdeményezni egy idegennel (de ha kicsit jobban megismertem akkor már nagyon jól megy). Nem hiszem hogy látni fogom valaha,mert nem rendszeresen járok haza azzal a busszal, amivel hazajöttem. Kár :( köszönöm a válaszokat, ment a zöld mindenkinek.
2017. aug. 18. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!