Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A hírekben olvastam, hogy...

A hírekben olvastam, hogy eltünt egy tengeralattjáró. Levelezében voltam egy hajó gépészmérnökével . Mindig azt írta nem írhat mást de gond van technikával. Napokig csinálták. HOL A KERESETT HAJÓ?

Figyelt kérdés
Az utolsó hírem kikötőtöttek Malajzián.a Labuan szigetnél. Még azt írta mennie kell gépterembe mert evakuálják a hajót.NEM VAGYOK BOLOND.Sem hírhajszász.Nem tudok mit kezdeni ezzel a véletlennel!!!!!!!!!Sikerült az evakuálás?
2017. nov. 19. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt is olvastad, hogy többször próbálták felvenni a kapcsolatot a főnökségükkel, csak ők nem vették észre?
2017. nov. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most hajó vagy tengeralattjáró?


Ha hajó akkor itt nézz körül: [link]

2017. nov. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Mi baja ennek?
2017. nov. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes a kategóriaválasztásod is. Sületlenséget hordasz össze, s erre írjunk mi okosat?
2017. nov. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A sületlenségek egyike:

„Még azt írta mennie kell gépterembe mert evakuálják a hajót.” - ha megszólal a kiürítésre felhívás, akkor mondat közben fogja abbahagyni a társalgást, s nem fog szépen, udvariasan elköszönni.

S milyen hajó volt? A tengeraluljáró katonai. Abból nem lehetséges civil rádióforgalmazás.

2017. nov. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
tengeralatt-hajó?
2017. nov. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"NEM VAGYOK BOLOND."


De.

2017. nov. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!